درباره

وب انگیج

تا پنج سال آینده

تقریبا هیچ عملیات اپراتوری مارکتینگ توسط انسان انجام نخواهد شد. هوش مصنوعی و مارکتینگ اتومیشن جایگزین انسان‌های اپراتور خواهند شد.
ما کی هستیم؟

راه اندازی کسب و کار

شاید روزهای اول راه‌اندازی کسب‌وکار، صاحبان کسب‌وکار مشتریان را به اسم بشناسند و ویژگی‌های هر یک را بدانند. اما رفته‌رفته با توسعه کسب‌وکار و افزایش مشتریان، شناسایی و دسته‌بندی مشتریان کار ساده‌ای نیست. راه‌حل اول و دم‌دستی شاید، استخدام نیروی انسانی برای دسته‌بندی و مدیریت امور مشتریان باشد. اما این راه‌حل تا زمانی که کسب‌وکارها کوچک و متوسط هستند پاسخ‌گو است. اگر این مسئله، مسئله مهمی برای کسب‌وکار شماست و به دنبال راه‌حلی مناسب برای آن هستید پست‌های بعدی ما را دنبال کنید.

ما چه می کنیم؟

دسته بندی کاربران

برای دسته‌بندی کاربران، براساس پارامترهای متنوع، ابزارهای مارکتینگ اتومیشن از جمله وب‌ اینگیج می‌تواند راه‌حل مناسبی باشد. دارت چند سالی است که نمایندگی رسمی وب اینگیج را دریافت کرده و خدمات متنوعی را در زمینه مارکتینگ اتومیشن به کسب‌وکارها ارائه می‌دهد. اگر شما هم به دنبال دسته‌بندی دقیق کاربران براساس رفتار مشتریان هستید می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید

ما کی هستیم؟

هزینه شناسایی

امروزه وقت و هزینه بسیار زیادی صرف شناسایی، دسته‌بندی و تعامل با کاربران متنوع کسب‌وکارها می‌شود. اگر شما هم دارای کسب‌وکار متوسط و بزرگ هستید، وب اینگیج راه‌حل مناسبی برای مدیریت ارتباط با مشتریان و مارکتینگ اتومیشن است. با استفاده از وب‌انگیج می‌توانید به صورت اتوماتیک کاربران کسب‌وکار خود را شناسایی دسته‌بندی کنید. شما همچنین می‌توانید با استفاده از کانال های متنوع مانند پیامک، ایمیل، پوش‌نوتیفیکیشن و… با کاربران در ارتباط باشید. این پیام‌ها به صورت خودکار برای کاربران براساس سناریوی که شما تنظیم کرده‌اید ارسال می‌شوند. یکی از دغدغه‌های صاحبان کسب‌وکار، عدم توانایی در پرداخت هزینه ارزی وب‌انگیج از کشور ایران است. در همین راستا آژانس دیجیتال دارت با توجه به دارا بودن نمایندگی‌ در ترکیه و انگلستان، و دارا بودن نمایندگی‌ وب اینگیج در ایران، هزینه را به تومان از کسب‌وکارها دریافت می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.

وب‌اینگیج

یکی از معتبرترین و قوی‌ترین ابزارهای آنلاین برای پیاده‌سازی مارکتینگ اتومیشن است. 

بررسی و تحلیل

این ابزار تا‌کنون در سراسر جهان و در بسیاری از کسب‌وکارهای آنلاین مورد استفاده قرار گرفته است. وب‌اینگیج به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا پیام‌های مارکتینگ خود را هوشمندانه و به کاربرانی که مدنظر است برسانند. وب‌اینگیج پیام‌های اتوماتیک و برنامه‌ریزی‌شده توسط تیم دیجیتال مارکتینگ کسب‌وکارها را از طریق کانال‌های ارتباطی متنوع و با استفاده از پیام‌های درون‌برنامه‌ای، پیام‌های تحت‌وب، پیام‌های متنی، نوتیفیکیشن‌ها و… به کاربران می‌رساند. ما در دارت به عنوان نماینده رسمی وب‌اینگیج توانایی پاسخ به سوالات شما در زمینه نحوه فعال‌سازی مارکتینگ اتومیشن و نصب و راه‌اندازی وب‌اینگیج را داریم. در صورت نیاز به مشاوره رایگان درخواست‌های خود را به دایرکت یا از طریق کامنت برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

‌وب‌اینگیج چگونه کار می‌کند؟

با نصب و راه‌اندازی وب‌اینگیج روی سایت یا اپلیکیشن کسب‌وکار، خدمت داده‌های کاربران رصد می‌شود.

دسته بندی کاربران

کاربران دسته‌بندی‌ می‌شوند و شما می‌توانید براساس رفتار کاربران سناریوهای متنوعی را تنظیم کنید تا براساس این سناریوها پیام شما به دست کاربران‌تان در هر گروه‌ هدفی برسد. وب‌اینگیج برای طراحی سناریوها محیطی بصری را در اختیار شما قرار می‌دهد، به این ترتیب شما می‌توانید مشخص کنید که برای چه دسته‌بندی از کاربران چه پیامی در چه زمانی ارسال شود و در صورتی که این کاربران پیام را مشاهده کردند یا نکردند چه پیام دیگری برای آن‌ها ارسال شود. این موضوع کمک می‌کند که شما بتوانید براساس علاقه‌مندی کاربران خود و رفتار آن‌ها تصمیم بگیرید که چه پیام‌هایی را برای‌شان ارسال کنید.ما در دارت آماده هستیم تا با مشاوره رایگان، در صورت نیاز و صلاح‌دید شما، وب‌اینگیج را برای سایت یا اپلیکیشن کسب‌وکار‌تان نصب‌ و راه‌اندازی کنیم. از طریق دایرکت یا کامنت با ما در ارتباط باشید.

دارت نماینده رسمی وب‌اینگیج

وب‌اینگیج در سراسر جهان دارای نمایندگی‌های بسیار زیادی است. 

همکاری دارت با وب‌اینگیج

چند سالی است که دارت در این زمینه با وب‌اینگیج در حال فعالیت است و امسال برای اولین سال توانستیم نماینده رسمی وب‌اینگیج در ایران باشیم. به این ترتیب استفاده از وب‌اینگیج در ایران به سادگی امکان‌پذیر خواهد بود. با توجه به تحریم‌های سال‌های اخیر و مشکلات بسیاری که کسب‌وکارها برای خرید، نصب و راه‌اندازی ابزارهای دیجیتال خارجی داشته‌اند، وجود نماینده رسمی یک شرکت معتبر در ایران می‌تواند این فرایند را تسهیل کند. در ضمن با توجه به رایزنی‌های انجام شده با وب‌اینگیج امکان تست نرم‌افزار و برگزاری جلسات رایگان با کارشناسان شرکت وب‌اینگیج نیز وجود دارد. برای دریافت مشاوره رایگان  از طریق دایرکت، کامنت و یا تماس تلفنی با شرکت با ما در تماس باشید.