ویژگی های پیشرفته: ادغام با CRM

یکپارچه سازی CRM

به راحتی با داده های شخص ثالث ادغام شوید تا تجربیات همه کانالی را ارائه دهید. پلتفرم وب اینگیج با سیستم های شخص ثالث مانند سیستم های نقطه فروش، وفاداری و CRM ادغام می شود تا بینش بی نظیری را در مورد مشتریان شما ارائه دهد.

CRM

برخی از مشتریان ما

ویژگی های وب اینگیج

بازاریابی OmniChannel

چگونه مشتریانی را که در محل خرده فروشی من هستند هدف قرار دهم؟ آیا آنها ۱۰ میلیون تومان در ماه آبان آنلاین خرید کرده اند؟ آیا کارت وفاداری با ۲۰۰۰ امتیاز دارند؟ با داده‌های شخص ثالث و داده‌های وب اینگیج می‌توانید دیدگاه خود را نسبت به مشتریان خود افزایش دهید و این امکان را برای قدرتمندترین تعامل با مشتری تا به امروز فراهم کنید.

یکپارچه سازی داده های مشتری

آیا می‌خواهید از داده‌های موجود مشتری خود برای تقسیم‌بندی عمیق‌تر و شخصی‌تر استفاده کنید؟ شما به راحتی می توانید با API های سازمانی ما ادغام شوید تا نمایه های مشتری را با جزئیات بیشتری برای بازاریابی تلفن همراه ارائه دهید.

هدف گیری دقیق

کاربران را با پیام‌های مرتبط بر اساس رفتار، موقعیت مکانی تعاملات قبلی، رفتار درون برنامه‌ای، رفتار آنلاین یا سیستم‌های وفاداری و غیره هدف قرار دهید. در زمان مناسب در مکان مناسب با پیام‌هایی که بر اساس ورود، خروج یا رفتار و حتی مکان راه‌اندازی می‌شوند، با آنها ارتباط برقرار کنید.

بازاریابی یکپارچه

جایی که همه چیز یکپارچه می شود. WebEngage کانال های تعامل با مشتری شما را یکی می کند. ما با افرادی سروکار داریم که صرفا کاربران شما نیستند و به شما این امکان را می‌دهیم که بیشترین تجربه را برای مشتریان خود ارائه دهید

متقاعد نشدید؟ سردرگم هستید؟ ایده های بزرگی دارید؟

بیایید در مورد آنچه WebEngage می تواند برای کسب و کار شما انجام دهد صحبت کنیم.