چرخه عمر مشتری: نرخ ریزش مشتری

فعال سازی مشتریان

سطح جدیدی از تعامل مشتریان با کسب و کار شما به واسطه بهبود نرخ نگهداشت مشتری

پیشگیری از ریزش مشتریان

برخی از مشتریان ما

استراتژی هوشمند وب اینگیج برای افزایش نرخ ریزش مشتری

بخش‌بندی مشتریان بر اساس شاخصه‌های مختلف

مشتریان غیرفعال خود را بر اساس ویژگی‌‌ها و تعاملات مختلف بخش‌بندی کنید و استراتژی‌های افزایش نرخ نگهداشت مشتری خود را به صورت هوشمندانه پیگیری کنید.

تعامل بیشتر با مشتریان در کانال‌های ترجیحی آن‌ها

وب اینگیج به شما کمک می‌کند که در زمان درست به هر تعامل کاربر پاسخ مناسب آن‌ را به صورت کاملا خودکار ارائه کنید و مشتریان را با کسب‌‍وکار خود درگیر کنید.

افزایش ارزش طول عمر مشتری

با استفاده از استراتژی‌های هوشمند افزایش نرخ ریزش مشتری در WebEngage میزان درآمد از مخاطبین کسب و کار در طول ارتباطشان با شما را به میزان چشمگیری افزایش دهید.

مزایای وب اینگیج در جهت افزایش نرخ ریزش مشتری

فعال سازی مشتری به این معناست که مشتریان به مزایای محصول یا خدمات شما پی ببرند و تصمیم بگیرند به مرحله بعدی تعامل با شما بروند.

برنامه‌ریزی برای هر مرحله از تعامل کاربر

با نرم افزار اتوماسیون بازاریابی وب اینگیج اطمینان پیدا کنید که هر تعامل با مشتری، تاثیر مثبتی دارد و او را به مرحله بعدی از چرخه عمر خود هدایت می‌کند.

برنامه ریزی برای کاربر

وب اینگیج چگونه باعث فعالسازی مشتریان می‌شود؟

استراتژی فعالسازی مشتریان در وب اینگیج شامل برنامه‌ریزی دقیق برای ایجاد انگیزه در مشتریان فعلی است تا سریع‌تر به مرحله بعدی از چرخه عمر خود بروند. این استراتژی می‌توند در راستای وفادارسازی مشتریان فعلی یا فعال کردن یک مشتری از دست‌رفته باشد.

بررسی رفتار مشتری

شناخت دقیق از رفتار و ویژگی‌های مشتریان

وب اینگیج به شما کمک می‌کند تا به شناخت کافی از مشتریان خود برسید و بر اساس این شناخت پرسونای مخاطب خود را طراحی نمایید و سپس با بررسی دقیق رفتار آنلاین مخاطبان آن‌ها را به سرعت در چرخه بازاریابی خود ترغیب به رفتن به مرحله بعد نمایید .

ساخت ارتباطات شخصی سازی شده

یک راهکار افزایش نرخ نگهداشت مشتری خوب باعث ساخت ارتباطات با ارزش مالی بیشتر با مشتریان می شود همچین باعث افزایش تکرار خرید در مشتریان موجود میشود و در نتیجه نرخ بازگشت سرمایه را افزایش می‌دهد.

ساخت ارتباط
برنامه ریزی مرحله ای

برنامه‌ریزی برای هر مرحله از سفر مشتری

حقیقت این است که مهم نیست که مشتریان در حال حاضر در چه مرحله‌ای در مواجهه با کسب‌وکار شما هستند، اگر استراتژی‌های درست را به کار بگیرید، می‌توانید مشتریان بهتری داشته باشید. با استفاده از وب اینگیج می توانید سطح کاربری و سرعت حرکت مخاطب خود را در چرخه عمر مشتری شناسایی کرده و ضمن بهبود آن، نرخ ریزش مشتری را نیز افزایش دهید.

امکانات کلیدی وب اینگیج

بهینه سازی زمان ارسال

بینش در سطح کاربر

قالب پویا

ادغام بستر داده

پیوند عمیق

تست A/B

متقاعد نشدید؟ سردرگم هستید؟ ایده های بزرگی دارید؟

بیایید در مورد آنچه WebEngage می تواند برای کسب و کار شما انجام دهد صحبت کنیم.