با وب اینگیج
۵ روش جلوگیری از ریزش کاربران اطلاعات بیشتر پیشگیری از ریزش یوزرها

WebEngage، پلتفرم یکپارچه و جامع اتوماسیون بازاریابی

وب اینگیج ابزار اتوماسیون بازاریابی، کاربردی و Omnichannel است که فعالیت‌های شما در حوزه مارکتینگ را هوشمند و خودکار می‌کند. با وب اینگیج، در هر مقیاسی می‌توانید مشتریان را دسته‌بندی کنید و برایشان پیام‌شخصی‌سازی شده ارسال کنید. ابزارهای پیشرفته وب اینگیج کنار شماست تا ارتباط شما با مشتری بر اساس تعاملات و رفتار وی، دقیق و درست‌تر از همیشه باشد.

مزایای اتوماسیون بازاریابی وب اینگیج

تیم موفقیت مشتریان دارت چه ویژگی خاصی دارد؟

پیاده سازی راحت​

تیم ما از متخصصان onboarding تا زمانی که اولین کمپین خود را در اتوماسیون فروش WebEngage شروع کنید، در هر مرحله از ورود با شما همراه هستند.

ادغام آسان

برای تکمیل ادغام و راه اندازی نرم افزار اتوماسیون بازار یابی دیجیتال WebEngage در کمترین زمان، تمامی مطالب مورد نیاز در اختیار شما قرار داده می شود و قدم به قدم به صورت لایو با شما همراه خواهیم بود.

موفقیت مشتری برتر

از تیم باتجربه موفقیت مشتری ما برای ایجاد راه حل های بازاریابی اتوماسیون بسیار موثر مرتبط با کسب و کار شما استفاده کنید.

پشتیبانی و خدمات اختصاصی

درباره نرم افزار اتوماسیون بازایابی وب انگیج یا خدمات ما سؤالی دارید یا به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ تیم پشتیبانی ما ۲۴*۷ در دسترس است تا به شما کمک کند تا سوالات خود را فوراً حل کنید.

برخی از مشتریان ما

نحوه عملکرد اتوماسیون بازاریابی وب انگیج

نظرات مشتریان

آماری درباره نرم افزار اتوماسیون بازاریابی

+۱۰ میلیارد دلار

درآمد مازاد

+۳۰ میلیارد​

پیام ارسال شده در هر ماه

+۴۰۰ میلیون

تعامل با کاربر فعال در ماه

+۵ میلیون

شخصی سازی صفحه خرید

+۵۵۰ شرکت

مشتری در کل جهان

+۲۰۰ میلیون

کمپین در روز

+۴۰۰ میلیون

ردیابی روزانه کاربر​

سوالات متداول

در اینجا به بعضی از سوالات پرتکرار شما پاسخ میدهیم

وب اینگیج یکی از بزرگترین پلتفرم های اتوماسیون بازاریابی است. در حال حاضر بر اساس گزارش  G2 وب اینگیج یکی از ۵ برند برتر سرویس اتوماسیون بازاریابی در جهان است و تلاش کرده است که برای تمام نیازها و دغدغه های کسب و کار ها، قابلیت های کاربردی ارائه دهد. استفاده از وب اینگیج، شما را از دیگر ابزارهای بازاریابی بی نیاز خواهد کرد.

اتوماسیون بازاریابی  به معنای ارسال خودکار پیام‌ های شخصی سازی شده به کاربران یک کسب و کار، در زمان مناسب، با هدف جذب مشتری، افزایش میزان فروش، نرخ بازگشت و جلوگیری از ریزش است. امروزه کسب و کار های فعال در حوزه دیجیتال، دغدغه های متعدد و مشترکی دارند. شناخت نیاز های کاربران و تعامل موثر با مخاطبان، کلید موفقیت هر کسب و کاری است. و مجموعه هایی که مخاطبان و نیاز های آنها را بهتر میشناسند به مراتب خدمات بهتری میتوانند به آنها ارائه دهند. از دیگر چالش های همیشگی کسب و کار های آنلاین میتوان به اجرای کمپین های تبلیغاتی اشاره کرد. برنامه ریزی و تعیین استراتژی هر کمپین، هماهنگی های تیم مارکتینگ و تیم فنی برای ذخیره سازی و یکپارچه کردن اطلاعات کاربران و از طرفی اطمینان از اجرای صحیح کمپین ها و در آخر و مهم ترین بخش، تحلیل دقیق کمپین ها برای کسب و کار ها یکی چالش های مهم تیم های بازاریابی به حساب میاید.

اتوماسیون بازاریابی  ابزار هایی هستند که بطور کلی فرایند ها را در بازاریابی به صورت خودکار و از پیش تعیین شده انجام میدهند. مارکتینگ اتومیشن روی رفتار و تعامل کاربران کسب و کارها تمرکز می کنند تا به نیازها و انتظارات مشتریان دست پیدا کرده و ارتباط محکمی را با مشتریان برقرار کنند. همچنین به کسب و کار ها کمک می کنند که مخاطبان خود را بهتر بشناسند و تعامل هدفمند تری با آنها داشته باشند. در اصل سگمنت کردن و دسته بندی مخاطبان با توجه به ویژگی های مشترک آنها است که منجر به تعامل موثرتر بین کسب و کار و کاربران می شود. مارکتینگ اتومیشن ها فرایند ها و وظایف روتین که به صورت دستی انجام می شود را با اقدامات هدفمند توسط ابزارهایی که تحولی در امور اجرایی به وجود آورده‌اند، جایگزین می‌کند. از دیگر قابلیت های یک ابزار اتومیشن مارکتینگ می توان به برنامه ریزی، اجرا و آنالیز کمپین ها اشاره کرد. با استفاده از یک سیستم مارکتینگ اتومیشن کارآمد، به سادگی می‌توانید لیدهای احتمالی را به مشتری کسب و کار شما تبدیل کنید.

زمانی که حجم اطلاعات و داده ها در کسب و کار افزایش پیدا کند و کمپین های بزرگ برای کسب و کار ها اجرا می شود، پردازش اطلاعات حاصل از کمپین ها برای نیروهای انسانی بسیار سخت و در مواقعی غیر ممکن است. این وظیفه را اتوماسیون بازاریابی وب اینگیج به راحتی به عهده گرفته و به بهترین نحو انجام می دهد. اصلی ترین مزایای استفاده از این ابزار:

  • مدیریت لیدها
  • افزایش Engagement مخاطب
  • افزایش نرخ بازگشت کاربران
  • افزایش نرخ تبدیل کاربران
  • افزایش نرخ بازگشت سرمایه
  • کاهش نرخ ریزش کاربران

استفاده حداکثری از کانال هایی که مشتریان هر بیزینس در آن حضور دارند برای کسب و کار ها بسیار اهمیت دارد. با استفاده از مارکتینگ اتومیشن وب اینگیج می توان از نحوه تعامل مخاطبان با هر کانال مطلع شد و اثربخش ترین آنها را برای ارسال پیام به مشتریان انتخاب کرد. برای مثال کاربرانی که در بازه زمانی مشخص بیش از ۸۰ درصد از ایمیل های خود را می‌خوانند، در مقابل افرادی که هیچگاه ایمیل خود را چک نمی کنند، پیام مشخصی برای تیم بازاریابی دارند. با این حال وب اینگیج به عنوان یک پلتفرم جامع اتوماسیون بازاریابی همه کاناله (Omnichannel) به شما کمک می کند تا در تمام کانال های موجود با مشتریان خود در تعامل باشید.کسب و کار هایی که به دنبال ایجاد تجربه‌ای به مراتب شخصی‌تر برای کاربران خود هستند، یکی از وظایف اصلی این ابزار های اتوماسیون بازاریابی همین است.

هزینه استفاده از اتوماسیون بازاریابی وب اینگیج به متغیر های متعددی بستگی دارد، اما اصلی ترین فاکتور تعداد کاربران فعال ماهانه (MAU) شماست که بر اساس آن پله های قیمتی تعیین می شوند. برای اطلاع دقیق از قیمت استفاده از سرویس وب اینگیج و مشاهده امکانات زنده آن از طریق فرم اقدام به ثبت مشخصات خود کنید.

فرم درخواست مشاوره تخصصی اتوماسیون بازاریابی وب انگیج

کارشناسان ما بصورت رایگان و ۲۴ ساعته آماده مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما هستند.