ویژگی های پیشرفته: طراحی سفر مبتنی بر موقعیت جغرافیایی

طراحی سفر

جریان های کاربری هوشمند ایجاد کنید تا به طور خودکار کاربران خود را بر اساس رفتار آنها درگیر کنید.

سفر مشتری

سفر مشتری خود را تجسم کنید

تجربه مشتری و تعامل با کمپین های خودکار را بر اساس رفتارهای مشتری خود افزایش دهید. مارکتینگ اتومیشن وب اینگیج به برندهای سازمانی اجازه می دهد تا در هر مرحله حیاتی از سفر کاربر، از جمله برنامه های کاربردی آنلاین، خرید و ثبت نام با محتوای هوشمند و شخصی شده، کاربران را درگیر کنند تا اقدامات کلیدی کاربر و تکمیل سریع اهداف را انجام دهند.

فناوری مکان یابی

کاربران خود را با پیام مناسب، در زمان مناسب در مکان مناسب درگیر کنید.

بازاریابی مجاورتی

تعامل با اپلیکیشن خود را با راه حل بازاریابی مجاورتی ما افزایش دهید تا اعلان های برنامه مبتنی بر موقعیت مکانی را به کاربران خود ارائه دهید. WebEngage با قابلیت‌های نامحدود و Geofencing، شرکت‌ها را قادر می‌سازد تا در مکان‌های کلیدی، فوراً مشتریان را در برنامه خود درگیر کنند، که در نتیجه باعث افزایش نفوذ و تجربه برند واقعاً شخصی‌شده می‌شود.

طراحی سفر مشتری

عملگرهای وب اینگیج

تجزیه و تحلیل عمیق

رفتار آفلاین کاربر خود را با تجزیه و تحلیل عمیق geofence درک کنید. ورودی ها، خروجی ها و زمان اقامت برای هزاران مکان را ردیابی کنید.

ارسال پیام هدفمند

کاربران خود را در هر مرحله حیاتی از سفر کاربر با محتوای هوشمند و شخصی سازی شده درگیر کنید تا اقدامات کلیدی کاربر و تکمیل سریع اهداف را انجام دهید.

بی نهایت مقیاس پذیر

هیچ یک از محدودیت های سیستم عامل که شما را به بیست مکان محدود می کند. ما مقیاس بندی را انجام می دهیم تا شما نگران آن نباشید. نیازی به دانستن همه مکان‌های خود در روز اول نیست، فقط مکان‌هایی را که به آن‌ها نیاز دارید در پلتفرم اضافه کنید.

هدف گیری لیزر مانند

کاربران را با پیام های برنامه مرتبط بر اساس رفتار مکان قبلی هدف قرار دهید. یا آن‌ها را در زمان مناسب، در مکان مناسب با پیام برنامه مناسب که بر اساس ورود، خروج یا زمان اقامت به مکان راه‌اندازی می‌شود، درگیر کنید.

ویژگی های وب اینگیج

سفرهای مشتری را هدایت کنید

تجربه مشتریان خود را با پیام های به موقع و مرتبط بر اساس رفتار و اقدامات آنها تقویت کنید. فرصت های تعامل با مشتریان خود را در مراحل مهم در طول چرخه عمر مشتری بهبود بخشید.

کمپین های بازاریابی را تجسم کنید

استراتژی های بازاریابی خود را با WebEngage Journey Designer تجسم کنید. فرآیند بازاریابی خود را با استفاده از مجموعه ای از کمپین های بازاریابی بسیار هوشمند و خودکار ساده کنید.

کمپین های چند کاناله

تعامل ثابتی را در کانال‌های تعامل دیجیتال برندهای خود، از جمله ایمیل، پیامک، و اعلان‌های فشار ارائه دهید، تا مشتریان شما از تجربه مشتری مناسبی برخوردار شوند.

تقویت فرآیندهای بازاریابی

فرآیندهای فعلی خود را با ابزارهایی که برای خودکار کردن آن نیاز دارید، بهبود دهید. به سرعت راه‌های بیشتر و بیشتری برای بهبود فرآیند و در نهایت تجربه مشتریان خود بیابید.

متقاعد نشدید؟ سردرگم هستید؟ ایده های بزرگی دارید؟

بیایید در مورد آنچه WebEngage می تواند برای کسب و کار شما انجام دهد صحبت کنیم.