ما یک تیم متخصص و چابک  هستیم.
آژانس دیجیتال دارت هدف‌محور است.

چرا دارت؟

چون دارت به دنبال نتیجه است.

کسب‌وکار مشتریان دارت، بخشی از کسب‌وکار دارت است. ما بر این باوریم که در صورت شکست کسب‌وکار مشتریان‌مان، ما نیز شکست خواهیم خورد. تا زمانی که مشتریان‌مان از دیجیتال مارکتینگ نتیجه مثبتی بگیرند در کنارشان هستیم. پس تلاش می‌کنیم بهترین نتایج ممکن را برای آن‌ها رغم بزنیم. هدف دارت از همکاری با مشتریان بهبود فرایندهای کسب‌وکارشان و افزایش موفقیت‌شان است. این مهم با کمک به کسب‌وکارها برای بهتر و بیشتر دیده‌شدن حاصل خواهد شد.

ما کی هستیم؟

همراه و خلاق

پنج‌ سال پیش بود که فعالیت دارت شروع شد، امروز تعداد زیادی مشتری داریم که با هر کدام هم‌سفر سفری هیجان‌انگیز هستیم. ما همراه کسب‌وکارهای کوچک و بزرگی بودیم که در کنار پیشرفت‌ آن‌ها، ما هم توسعه پیدا کردیم. امروز دارت خود را همراه و خلاق می‌داند چرا که توانسته در کنار برندها با استفاده از خلاقیت خود، راهکارهای جذاب و نتیجه‌محوری را ارائه کند. 
در این مسیر، سعی کردیم نه فقط در زمینه دیجیتال مارکتینگ، بلکه در بررسی و تدوین استراتژی، تهیه و بهبود مدل و فرایندهای کسب‌وکار مشتریان‌مان ورود پیاده کنیم و با ارائه مشاوره‌های کارآمد توانستیم کمک مفیدی به کسب‌وکارها داشته باشیم.
اگر به دنبال یک سفر هیجان‌انگیز با تیم دارت هستید، از سفر با شما خوشحالیم و منتظرتان هستیم… 
شعب دارت در ایران، ترکیه و انگلستان آماده ارائه خدمات به شما هستند.

ما چه می کنیم؟

شناخت نیاز، کشف مسئله، ارائه راهکار 

معمولا هر مشتری جدید با کلی نیاز سمت دارت می‌آید. ما در دارت با برگزاری جلسات، نیاز دقیق مشتریان‌مان را شناسایی می‌کنیم. بعد به دنبال کشف مسائل هستیم چون خیلی وقت‌ها مشکلات مشخص هستند ولی مسئله‌ای که مشکل را به وجود آورده قابل تشخیص نیست. بعد از کشف دقیق مسئله به دنبال راه‌حل برای رفع مشکل هستیم. به قول مهندس‌ها، یا راهی هست یا راهی باید ساخت…
ما راه‌حل‌های متنوعی را برای کسب‌وکارها عرضه می‌کنیم. از طراحی استراتژی محتوایی سوشال مدیا گرفته تا پیاده‌سازی و اجرا، از تولید محتوا برای شبکه‌های اجتماعی گرفته تا نظارت بر اجرای درست استراتژی‌ها، از گزارش گرفته تا برنامه‌ریزی برای آینده، همه این راه‌کارها توسط تیم استراتژی و اجرا دارت قابل عرضه هستند.
برای بیشتر دیده شدن، فروش بیشتر و کسب‌ نتیجه در عمل، راهکارهای تبلیغات دیجیتال به کمک کسب‌وکارها می‌آید. واحد رسانه دارت مسیر تبلیغات دیجیتال شما را ترسیم کرده و آن را پیاده‌سازی و اجرا می‌کند.

هم دارتی‌ها

امیر سامنی

Co-Founder & Abroad Representative Manager

حسن سامنی

CEO | Chief Executive Officer

مهدی کافی

Digital Service Manager

محسن سمسارپور

محسن سمسارپور

Chief Content Officer 

پری‌سا شیرازی

Business Strategy Manager

همتا الواری

Accountant

فریما شاه‌گلدی

Account Manager

صبا پاک‌منش

Account Manager

فاطمه محسنی

Media Optimizer 

مهدیه طزری

Clerk

پری‌سا شیرازی

Business Strategy Expert

همتا الواری

Accountant