خدمات

برای موفقیت بیشتر کسب‌وکار شما

آژانس دیجیتال دارت

در زمینه استراتژی، پیاده‌سازی، اجرا و تبلیغات دیجیتال، آماده خدمت‌رسانی به شما است.

استراتژی

بررسی و تحلیل مشتریان، رقبا و بازار کسب‌وکارها خدمت دیگری است که دارت به مشتریان خود عرضه می‌کند.

بررسی و تحلیل

دارت، خدمات استراتژی‌ را در سطوح متنوع، به برندها ارائه می‌دهد. این خدمات شامل بررسی دقیق رقبا، بررسی دقیق مخاطبان، بررسی دقیق مدل کسب‌وکار و بررسی دقیق بازار می‌شود.

در مرحله بعد با برگزاری جلسات با مشتریان، به بررسی دقیق محورهای محتوایی احتمالی می‌پردازیم. محورهای محتوایی با بررسی کیفی رقبا، بازار، مخاطبان و کسب‌وکار بدست می‌آید.

در نهایت با برگزاری جلسات داخلی، تیم استراتژی دارت یک پلن مشخص برای انجام در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. این پلن اجرایی مشخص می‌کند که چه محتوایی برای چه کانال و رسانه‌ای در چه زمانی و با چه کیفیتی تولید و منتشر شود.

پیاده سازی و اجرا

طراحی، تدوین و انتشار طرح‌های گرافیکی و محتوای متنی خدمت دیگری است که دارت به مشتریان خود عرضه می‌کند.

طراحی، تدوین و انتشار

اجرا و پیاده‌سازی مرحله بعد از تدوین استراتژی است. بعد از طراحی برنامه اجرایی تیم اجرا و پیاده‌سازی تولید و انتشار محتوا را انجام خواهد داد.

طراحی پست‌ و استوری اینستاگرام، طراحی وب‌سایت، طراحی پست‌ برای لینکدین و موارد این چنینی بخشی از خدمات واحد اجرا و پیاده‌سازی است.

مرحله نهایی بررسی طراحی‌های انجام شده و هماهنگی با واحد استراتژی است. بعد از نهایی شدن همه موارد کار انتشار آن‌ها انجام خواهد شد.

تبلیغات

نمایش تبلیغات شما در انواع رسانه‌های دیجیتال خدمت دیگری است که دارت به مشتریان خود عرضه می‌کند.

نمایش تبلیغات

دارت خدمت متنوعی را در زمینه تبلیغات دیجیتال عرضه می‌کند. خدمات تبلیغات در بستر گوگل، تبلیغات کلیکی، پوش نوتیفیکیشن، نصب اپلیکیشن و… از جمله خدماتی است که دارت می‌تواند در اختیار برند شما قرار دهد.

تیم فروش رسانه با برگزاری جلسات آشنایی و تحلیل کسب‌وکار نیازهای دقیق کسب‌وکار شما را شناسایی می‌کند. در ادامه به بررسی راه‌حل‌های احتمالی و عرضه آن خواهد پرداخت.

در نهایت و پس از اجرای کمپین‌های پیشنهادی گزارش‌‌ها و تحلیل‌های تیم رسانه به شما کمک می‌کند تا بتوانید به دقت هزینه تبلیغات انجام شده را تجزیه و تحلیل کنید.