تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن نوعی تبلیغات آنلاین محسوب می‌شود و شباهت زیادی به پیامک (SMS) دارد. این نوع تبلیغات مسیر تازه و موثری برای اجرای راهبردهای تبلیغ‌کنندگان به حساب می‌آید تا مشتریان بیشتری جذب برند خود کنند.

به لطف تبلیغات پوش نوتیفیکیشن قادر خواهید بود با تعداد فراوانی از کاربران تلفن‌همراه و دسکتاپ در هر زمان و در تمام نقاط به تعامل بپردازید و در نهایت آن‌ها را همراه خود و کسب‌وکارتان کنید.

پوش نوتیفیکیشن‌ها همان پیام‌های کوتاه تعاملی هستند و مانند سیستم پیامک عمل می‌کنند. آن ها از یک عکس و یک متن تشکیل می‌شود که شما در آن پیشنهادها و مطالب خود را به مخاطب و مشتری ارائه می‌کنید. پوش نوتیفیکیشن‌ها به‌طور مستقیم به دستگاه لپ‌تاپ یا تلفن همراه مشتریان یا مخاطب فرستاده می‌شوند.

تبلیغات نوتیفیکیشین از مزایای مختلفی مثل مقرون‌به‌صرفه بودن، دسترسی وسیع به کاربران و تعامل دقیق با مخاطبان برخوردار است. در تبلیغات پوش برای اثرگذاری بیشتر، می‌توانید تنظیمات درست و هوشمندانه‌ای جهت فرستادن پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی انتخاب کنید تا مخاطبان پیشنهادهای درخور و مرتبط دریافت کنند.

مزیت مهم این نوع تبلیغات این است که مخاطبان حتی در موقع وب‌گردی یا زمانی که درکنار سیستم خود حضور ندارند قادر خواهند بود این پیام‌ها را دریافت کنند. این امکان باعث می‌شود که تبلیغ‌کننده‌ها با دقت زیادتری مخاطبان و مشتریان فعال را پیدا کنند و هم‌زمان او را مشاهده نمایند.

فهرست مطالب

پیام‌رسانی با مرورگر

پوش نوتیفیکیشن در فضای اینترنت

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن به شما امکان می‌دهد یک پیام همراه با لینک و عکس را به کمک مرورگر مخاطب، روی سیستم خود مانند لپ‌تاپ یا تلفن همراه مخاطب به نمایش بگذارید.

پیام‌هایتان را با لینک همراه کنید

لینک همراه پوش نوتیفیکیشن

درواقع لینک‌ها راهی برای دسترسی ساده‌تر مخاطبان به ما هستند و امروزه کسب‌وکارها از این تکنیک برای رونق کار خود استفاده می‌کنند. با این‌حال ارسال لینک در پیامک با دشواری‌هایی همراه است اما با استفاده از تبلیغات پوش نوتیفیکیشن محدودیتی برای دادن لینک نخواهید داشت. در این حالت می‌توانید برای پیام خود دکمه طراحی کنید و مخاطب را بیشتر با تبلیغات خود درگیر کنید.

فیلتر کردن ارسال پوش نوتیفیکیشن

فیلتر کردن پوش نوتیفیکیشن ها

آژانس بازاریابی دیجیتال دارت به شبکه وسیعی از ارسال کنندگان خدمت پوش‌نوتیفیکیشن در خارج از ایران دسترسی دارد که دارای بیش از ۲۰ میلیون مخاطب ایرانی هستند. این مخاطبین ایرانی بر اساس شهر، نوع ارتباط وب دسکتاپ یا وب موبایلی، برند و سیستم‌عامل گوشی‌همراه و نام وب‌بروزر مخاطب قابل هدف‌گذاری هستند.

جنس عموم مخاطبین سرویس پوش آقایان هستند و برای محصولاتی که بدنبال معرفی خود به آقایان و یا جذب لید برای سایت خود هستند بشدت توصیه می‌شود. قیمت این سرویس به نسبت اثر بخشی آن بسیار به‌صرفه است و به‌صورت ارسالی، کلیکی و سشنی محاسبه می‌شود. برای دسترسی به این ۲۰ میلیون مخاطب پوش کافی است با ما تماس بگیرید.

دیگر مقالات