تبلیغات کلیکی

سفارش کلیک گوگل

تبلیغات کلیکی گوگل بهترین فرصت برای رشد کسب و کار شماست، با سفارش کلیک گوگل از پارتنر رسمی گوگل مشتریان بالقوه خود را تارگت کنید!

سفارش کلیک گوگل
فهرست مطالب

سفارش کلیک گوگل از پارتنر رسمی گوگل

سفارش کلیک گوگل یکی از ابزارهای حیاتی در تبلیغات آنلاین است. این خدمت به کسب‌وکارها امکان می‌دهد تا تبلیغات خود را به صورت هدفمندانه در نتایج جستجوی گوگل نمایش دهند. این امر به دسترسی به مشتریان هدف، افزایش فروش، و بهینه‌سازی استراتژی بازاریابی کمک می‌کند. انتخاب پارتنر رسمی گوگل برای این خدمت تصمیم مهمی است که به کسب‌وکارها در توسعه و موفقیت در دنیای آنلاین کمک می‌کند.دارت ادز  به عنوان پارتنر رسمی گوگل تبلیغات در گوگل با هدف داشتن تبلیغاتی دقیق و هدفمند، از طریق سفارش کلیک گوگل امکان تنظیم بودجه و کنترل دقیق تبلیغات را فراهم می‌کند.

 

تاریخچه تبلیغات کلیکی در جهان

تبلیغات کلیکی در سال 1996 وارد عرضه تبلیغات کسب‌وکارها شد. براساس آمارهای موثق، در سال 2017 حدود هفت میلیون تبلیغ‌دهنده بیش از 10 میلیارد دلار را به تبلیغات اختصاص داده‌اند. با توسعه تبلیغات کلیکی، شرکت‌های بزرگ مانند آمازون بخش زیادی از هزینه‌های بازاریابی خود را برای این نوع تبلیغات اختصاص دادند بطوری‌که کمپانی آمازون هر سال بیش از 50 میلیون دلار بودجه بازاریابی خود را در بخش انواع تبلیغات کلیکی هزینه می‌کند.

خدمات سفارش کلیک گوگل در دارت

تبلیغات بنری

 این روش تبلیغات سفارش کلیک گوگل یکی از موثرترین شیوه تبلیغاتی است. در این روش هر کاربری که جذب تبلیغات شما شوند، روی بنر کلیک می‌نماید که درنتیجه  به طرف سایر شما منتهی می‌شود. تبلیغات کلیکی بنری محبوب‌ترین و متداول‌ترین روش تبلیغی در بین کسب‌وکارهای ایرانی محسوب می‌شود.

تبلیغات درون برنامه ای

فرصت طلاییی دیده شدن از طریق سفارش کلیک گوگل با تبلیغات درون برنامه ای نیز فراهم است. دارت به واسطه همکاری  با  اپلیکیشن های  پرمخاطب در ایران و در سطح بین المللی فرصت دیده شدن تبلیغات  کسب و کار را برای مشتریان فراهم میکند.برای ثبت سفارش خرید کلیک گوگل  فرم  را تکمیل کنید.

 تبلیغات موتورهای جستجو

سرویس تبلیغات گوگل به کسب‌وکارها امکان می‌دهد تا تبلیغات خود را در نتایج جستجوی گوگل و شبکه تبلیغاتی گوگل به صورت پرداخت بر اساس کلیک (PPC) نمایش دهند. این کمپین‌ها به دقت تنظیم شده و از طریق مدیریت کلمات کلیدی، ناحیه جغرافیایی، زمان و بودجه کنترل می‌شوند.

 تبلیغات ویدیویی

تبلیغات کلیکی ویدیویی به شما امکان می‌دهد تبلیغات ویدئویی خود را در پلتفرم ویدئویی  نمایش دهید. از طریق تبلیغات در ویدئوهای پربازدید یا تبلیغات پیش‌نمایش در ویدئوها، به مخاطبان پتانسیل دسترسی دارید. در این شیوه تبلیغاتی، پیش از پخش ویدیو مدنظر، یک تبلیغ ویدیویی یا بنری به نمایش گذاشته می‌شود که کاربر با کلیک روی آن به سمت سایت شما کشیده می‌شود.

نحوه پرداخت هزینه در تبلیغات کلیکی چگونه است؟

شیوه پرداخت هزینه در تبلیغات کلیکی به این صورت است که تبلیغ‌دهندگان تنها در مقابل کلیک انجام شده روی تبلیغات‌شان در وب‌سایت‌های ناشر، هزینه می‌پرازند. البته در این روش تبلیغ‌دهندگان فقط برای نمایش‌هایی که به کلیک منتهی نمی‌شوند هزینه‌ای نمی‌پردازند.

با این‌حال در خرید کلیک گوگل دو اصطلاح PPC و CPC مطرح است که با هم تفاوت دارند و نباید در خصوص عملکرد و کارکردشان اشتباهی رخ دهد.

PPC در واقع خلاصه عبارت Pay Per Click یا پرداخت در مقابل هر کلیک به حساب می‌آید و در مجموع به روش پرداخت هزینه تبلیغات تاکید دارد. تبلیغ‌دهندگان در این روش پرداخت به ازای هر کلیک صورت گرفته در وب‌سایت‌های ناشر یا هر رسانه‌ای دیگر روی تبلیغات‌شان، به ناشر وجه پرداخت می‌کنند.

اما CPC در اصل خلاصه عبارت Cost Per Click است که به مفهوم هزینه‌ای که در مقابل هر کلیک پرداخت می‌کنیم، خواهد بود. با این‌حال هزینه هر کلیک موقعی به اجرا گذاشته می‌شود که مشغول برنامه‌ریزی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی خود به‌صورت پرداخت در مقابل کلیک (PPC) می‌باشد و در این حالت هزینه‌ای که قصد دارید برای هر کلیک پرداخت کنید را CPC می‌گویند.

عولمل موثر در تعرفه کلیک گوگل چیست؟

کلمات کلیدی: میزان رقابت و پرس‌وجوی کلمات کلیدی مورد استفاده در تبلیغات تاثیر بزرگی در تعرفه کلیک گوگل دارد. کلمات کلیدی پررقابت تعرفه بالاتری دارند.

کیفیت تبلیغ: کیفیت تبلیغ شما بر اساس نمره کیفیت گوگل تعیین می‌شود. تبلیغات با کیفیت بالا ممکن است تعرفه کلیک  گوگل کمتری داشته باشند.

موقعیت تبلیغ: موقعیت تبلیغ شما در صفحه نتایج جستجو نیز تعرفه را تحت تاثیر قرار می‌دهد. تبلیغاتی که در موقعیت‌های بالاتر قرار می‌گیرند، ممکن است تعرفه کلیک گوگل بیشتری داشته باشند.

منطقه جغرافیایی:تعرفه‌های کلیک گوگل ممکن است بر اساس منطقه جغرافیایی تغییر کنند. در برخی مناطق، تبلیغات ممکن است گران‌تر یا ارزان‌تر باشند.

زمان و روزهای تبلیغات: زمان و تاریخ انتشار تبلیغات نیز تاثیر دارد. به عنوان مثال، در روزها یا ساعات پرترافیک، تعرفه خرید کلیک گوگل ممکن است بالاتر باشد.

سیستم مزایده گوگل: گوگل از یک سیستم حراجی برای تعیین تعرفه کلیک گوگل استفاده می‌کند. بر اساس رقابت و تقاضا، تعرفه  خرید کلیک گوگل ممکن است تغییر کند.

نوع ادفرمت:نوع تبلیغ شما نیز تعرفه را تحت تاثیر قرار می‌دهد. تبلیغات تصویری یا ویدئو ممکن است تعرفه سفارش کلیک گوگل بالاتری داشته باشند.

میزان بودجه:بودجه‌ی ماهانه تعیین شده برای تبلیغات هم می‌تواند تعرفه  خرید کلیک گوگل را متاثر کند.

تبلیغات کلیکی را می‌توانید در شبکه‌ای به وسعت اغلب وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های ایرانی، با بودجه اندک انجام دهید. آژانس دیجیتال مارکتینگ دارت مجموعه‌ای از وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها را به عنوان همکار درکنار خود دارد تا کسب‌وکارتان به‌طور شایسته و درخور معرفی شود.

 مجموعه دارت همه این خدمات را به نحو مطلوب به کسب‌وکارها ارائه می‌دهد و با داشتن یک کارنامه پنج ساله پر از موفقیت، به فعالیت در این بخش مشغول است.

 جهت ثبت سفارش کلیک گوگل فرم مربوطه را تکمیل کنید.