نمونه کارها

تعهد و وفاداری

داستان همکاری با مشتریان

آژانس دیجیتال دارت، پنج‌سال کنار برندهای کوچک و بزرگ بوده، و امروز داستان تجربه و سفر با این برندها، درس‌‌آموخته‌ای است برای‌ ما که با شما به اشتراک گذاشته‌ایم.

داستان همکاری دارت و فیدیبو

پاییز سال 1400

بنر فیدیبو

همکاری فیدیبو و دارت از یک اتفاق شروع شد. پنج سال پیش فیدیبو و دارت همسایه دیوار به دیوار هم شدند و از همان روز همکاری ما با فیدیبو شروع شد. فیدیبو آن روزها به دنبال فرهنگ‌سازی بود. آن‌ها به دنبال ترویج کتاب‌خوانی الکترونیکی بودند و دارت هم تازه شروع به فعالیت کرده بود. تبلیغات گسترده در صفحات متنوع وب و اپلیکیشن‌های تلفن همراه اولین خدماتی بود که دارت به فیدیبو عرضه کرد.

بنر سیگنال

داستان همکاری دارت و سیگنال

تابستان سال 1400

قبل از همکاری دارت با سیگنال، این استارتاپ حوزه فین‌تک فعالیت‌های خوبی در فضای دیجیتال انجام داده بود. در واقع همکاری سیگنال با دارت بر مبنای یک طرح توسعه‌ای پایه‌ریزی شد. سیگنال به دنبال نصب بیشتر بود و دارت با توجه به توان و تجربه قبلی، این توان را در خود می‌دید که بتواند نیازهای سیگنال را برآورده کند. اما بخش مهم داستان کیفیت نصب‌ها بود. سیگنال به دنبال نصب بیشتر و دارت به دنبال نصب با کیفیت بود.

داستان همکاری دارت و اسنپ فود

بهار سال 1400

بنر اسنپ فود

همکاری دارت و اسنپ‌فود بلندمدت و پایدار است. روزهای اول همکاری، اسنپ‌فود یک دغدغه مهم را بیان کرد، نصب فعال و باکیفیت، مشکلی که احتمالا خیلی از کسب‌وکارها با آن درگیر هستند. آژانس دیجیتال دارت با تضمین کیفیت کاربرانی که از طریق تبلیغات دیجیتال دارت، اپلیکیشن اسنپ‌فود را نصب می‌کنند کار را آغاز کرد. اگرچه کار کمی سخت بود اما در چند ماه اول نتایج نمایان شد و اسنپ‌فود و دارت حالا همکاران قدیمی هم هستند.

بنر ویستور

داستان همکاری دارت و ویستور

بهار سال 1400

ویستور به عنوان یک فروشگاه آنلاین کتاب کسب‌وکار خود را شروع کرده بود. بعد از بررسی‌های اولیه به این نتیجه رسیدیم که خدمات استراتژی دارت می‌تواند برای ویستور موثر باشد. به همین دلیل با برگزاری جلسات و بررسی دقیق کسب‌وکار، بررسی دقیق مخاطبان، بررسی دقیق بازار، بررسی دقیق رقبا و… گروه استراتژی دارت تجزیه‌و‌تحلیل خود بر روی برند ویستور را آغاز کرد.

داستان همکاری دارت و همراه کارت

زمستان سال 1400

بنر همراه کارت

همکاری دارت با همراه‌کارت از سال ۱۳۹۷ شروع شد. در این مسیر طولانی دارت سعی کرده براساس نیاز مشتری، خدمات متنوعی را عرضه کند. در ابتدای همکاری دارت خدمات نصب اپلیکیشن را برای همراه کارت فعال کرد. در ادامه و برای بهبود کمپین‌ها، دارت پیشنهاد اجرای کمپین‌های برپایه اکشن را داد. در کمپین‌های اکشن‌محور، دارت کاربرانی را برای همراه‌کارت جذب کرد که نه تنها اپلیکیشن همراه‌کارت را نصب می‌کردند، بلکه در اپلیکیشن ثبت‌نام می‌کردند و برخی از آن‌ها حداقل یک خرید (مثلا کارت شارژ) را نیز انجام می‌دادند.

بنر اسنپ

داستان همکاری دارت و اسنپ

زمستان سال 1399

اسنپ چندسالی است که مشتری دارت است. شروع همکاری اسنپ و دارت با نمایش تبلیغات (CPM) اسنپ در بسترهای متنوع بود. چندی بعد همکاری اسنپ و دارت عمیق‌تر از پیش ادامه پیدا کرد. ما تبلیغات کلیکی (CPC) را چند سال پیش برای اسنپ اجرا کردیم. نتایج مناسب همکاری در این دو زمینه باعث شد همکاری دارت با اسنپ شکل جدیدی پیدا کند که در پست‌های بعد در مورد آن صحبت می‌کنیم.

داستان همکاری دارت و آپ

زمستان سال 1399

آسان پرداخت

آسان پرداخت و دارت، تجربه‌ای آموزنده در تعامل با یکی از بزرگ‌ترین فعالان حوزه پرداخت، چالش آپ دیده شدن بیشتر و نصب بیشتر اپلیکیشن بود و ما در دارت با خدمات CPC و CPI راه‌حلی مناسب و متناسب با نیاز آپ را عرضه کردیم.

هراز

داستان همکاری دارت و هراز

پاییز سال 1399

همه خطوط تولید هراز هم که کار کنند باز هم محصول کم داریم، این جمله جذابی بود که مدیر عامل هراز در جلسه مطرح کرد و داستان همکاری ما با برند هراز، از همین جمله جذاب شروع شد. برند هراز دغدغه دیده شدن، فروش یا چیزهایی مشابه این را نداشت و فقط می‌خواستند که پرستیژ هراز در شبکه‌های اجتماعی حفظ شود. موضوع دیگر معرفی سه محصول خاص و مرتبط با ماه مبارک رمضان بود. این دو دغدغه جذاب موجب شد تا فرایند طراحی استراتژی محتوایی کمی متفاوت‌تر از دیگر برندها انجام شود.

داستان همکاری دارت و البرز دارو

بهار سال 1399

البرز دارو

البرزدارو و دارت، داستانی که از اینستاگرام دارت شروع شد و یک دایرکت از سمت مدیر دیجیتال مارکتینگ البرزدارو، برای اینکه بتوانیم جذب مشتری داشته باشیم زیاد کار کرده بودیم، تلاش کردیم استراتژی و مدل کسب‌وکار را ابتدا در بطن اینستاگرام خودمان کار کنیم و بعد این خدمت را به مشتریان معرفی کنیم.

اتاق اصناف ایران

داستان همکاری دارت و اتاق اصناف ایران

زمستان سال 1398

اتاق اصناف ایران، مرجع دولتی مردمی اصناف سراسر کشور، سال گذشته با درخواست بازطراحی وب‌سایت به جمع مشتریان دارت پیوست. از معماری محتوا گرفته تا طراحی گرافیکی مدرن و رسمی، نیازهایی بود که از سمت اتاق اصناف ایران مطرح شد

داستان همکاری دارت و نبات

تابستان سال 1398

نبات

نبات یکی از بزرگترین ناشران کتاب و مجلات کودک در ایران است. همکاری ما در حوزه استراتژی با جلسات آنلاین به دلیل وجود ویروس کرونا شروع شد، جلساتی که اگر دور از هم بودیم ولی دورهمی خوبی بود و دانش زمینه‌ای ما را نسبت به فعالیت کسب‌وکار نبات افزایش داد و نیازها شناسایی شدند. پس از آن با بررسی دقیق رقبای ایرانی (نبات تقریبا رقیب قدری در ایران ندارد) و رقبای خارجی (که به دلیل فارسی زبان نبودن رقیب قوی محسوب نمی‌‌شدند) درک مناسبی از فضای مجلات کودک و نوجوان در ایران و خارج از ایران بدست آمد.

سانی نس

داستان همکاری دارت و سانی نس

بهار سال 1398

سانی‌نس، با شعار بهانه‌ای برای خوشحالی، یکی از برندهای تولیدکننده آبمیوه‌ است که با وجود رقبای سرسخت و جوان بودنش، توانست جایگاه خوبی را در بازار تصاحب کند. داستان همکاری ما با سانی‌نس به زمانی برمی‌گردد که برند سانی‌نس بعد از همکاری با یکی از سلبریتی‌ها، قصد داشت با هدف آگاهی برند کمپینی را طراحی و اجرا کند. هدف اصلی سانی‌نس افزایش اگاهی برند (برند اَوِرنس)، به ویژه در میان نسل جوان بود.

داستان همکاری دارت و تلاونگ

پاییز سال 1397

تلاونگ

تلاونگ اولین تولید‌کننده تخم‌مرغ بسته‌بندی در ایران و پیشرو در تولید صنایع غذایی مرتبط با تخم‌مرغ از مزرعه تا فروشگاه و تامین و توزیع است. شرکت تلاونگ در سال ۹۸ در راستای تحول دیجیتال، تصمیم به ایجاد تغییراتی گسترده در وب‌سایت و استراتژی شبکه‌های اجتماعی خود نمود. به همین منظور، شرکت تلاونگ و آژانس دیجیتال‌مارکتینگ دارت، همکاری خود را آغاز کردند.