خدمات سئو

خدمات سئو و بهینه سازی سایت

خدمات سئو سایت

 

 

فهرست مطالب

افزایش رتبه سایت از طریق سئو حرفه ای

حدود ۸۰ درصد از کل جست‌وجوها در دنیا از طریق گوگل انجام می شود. این آمار، کسب و کارهای مختلف را وسوسه می کند تا سعی کنند از طریق سئو برند و محصولات خود را در صفحه نخست نتایج گوگل قرار دهند. چرا که اجرای سئو حرفه ای سایت در موجب برتری در میان رقبا و جذب بیشتر مشتری و بازدیدکننده می شود. بنابراین می توان گفت یکی از راه حل ها برای افزایش فروش، بهبود رتبه سایت است.

آژانس دارت این راه حل را برای همه کسب و کارها فراهم کرده است تا بتوانند با استفاده از خدمات سئو و بهینه سازی سایت، هم از رقبا پیشی بگیرند و هم فروش محصولات یا خدمات خود را افزایش دهند.

نکته
توجه داشته باشید که هدف هر کسب و کار می تواند متفاوت و منحصربفرد باشد. از همین رو به سئو به عنوان ابزاری برای فروش نگاه نکنید. کمترین مزیت سئو برای هر کسب و کار شناخته شدن و برندینگ آن است.

خدمات سئو سایت در دارت

سئو تکنیکال (Technical SEO)

تیم سئو تکنیکال به بررسی تمامی موارد فنی مانند سرعت سایت، امنیت، سایت مپ، ساختار داده و … می پردازد. با تحلیل داده های بدست آمده از طریق ابزارهای قدرتمند و به روز، نسبت به رفع مشکلات موجود اقدام می کند.

سئو داخلی (On-page SEO)

تیم تخصصی سئو داخلی با استفاده از ابزارهای پیشرفته، وب سایت را مطابق آخرین آپدیت ها و جدیدترین الگوریتم های گوگل بررسی و تحلیل می کند. سپس بر اساس آنالیز انجام شده، استراتژی جدیدی را برای سایت تهیه و اجرا می نماید.

سئو خارجی (Off-Page SEO)

در تیم سئو دارت به بررسی و بهبود تمامی الزامات سئو خارجی نیز پرداخته می شود. سئو خارجی شامل تمامی لینکسازی هایی است که در خارج از سایت انجام می گیرد.

مزایای خدمات سئو و بهینه سازی سایت با دارت

افزایش مشتریان وفادار

به کمک تیم مشاوره سئو در دارت، می توانید جایگاه و رتبه سایت را در نتایج گوگل ارتقا دهید. دیده شدن برند در صفحه اول نتایج گوگل، منجر به افزایش ترافیک سایت و درصد مشتریان وفادار به کسب کار شما خواهد شد.

کسب رتبه برتر در گوگل

هدف خدمات سئو دارت گرفتن ۳ رتبه اول در گوگل است که ۵۵ درصد از ترافیک جستجو را به خود اختصاص می دهد. اینجا جایی است که شما باید باشید و ما برای رسیدن به آن تلاش خواهیم کرد.

استراتژی سئو سفارشی

استراتژی سئو ما برای هر کسب و کاری متفاوت و شخصی سازی شده است. خدمات سئو سایت دارت با برخورداری از المان های ضروری سئو حرفه ای به بهبود سئو تکنیکال سایت و آنالیز سئو می پردازد.

سئو کلاه سفید

تمام تکنیک های سئوی ما قانونی هستند و استراتژی های ممنوعه ای که وب سایت و شهرت شما را به خطر می‌ اندازد را اعمال نمی کنیم. همچنین به عنوان پارتنر رسمی گوگل از وب سایت شما در برابر جریمه های گوگل محافظت می کنیم.

روند افزایش رتبه سایت در آژانس سئو حرفه ای دارت

آنالیز سایت

سرویس حرفه ای سئو دارت با با آنالیز سئو سایت به بررسی نقاط ضعف وب سایت شما میپردازد و عوامل سئو تکنیکال ، سئو داخلی و خارجی را تجزیه و تحلیل می کند.

ایجاد شخصیت خریدار

تیم مشاور سئو دارت مخاطبان هدف کسب وکار شما و نیازهای آن ها را پیدا می کند و بررسی می کند که آیا وب سایت شما این نیازها را برآورده می کند یا خیر.

تحقیق کلمات کلیدی

تیم سئو دارت بر اساس داده‌های به‌دست‌آمده از ابزارهای قدرتمند به روز سئو Semrush، Screamingfrog، Site Analyzer، AhRefs یا Moz عبارات و کلمات کلیدی ترند برای افزایش رتبه سایت شما را بررسی و تحلیل میکند

سئو محتوا

وبلاگ ها موثرترین عامل برای افزایش تعامل و ترافیک وب سایت هستند. آزانس دارت با داشتن تیم متخصص محتوا دارت متعهد به تولید محتوا یونیک با رعایت تمامی نکات سئوحرفه ای در این زمینه به شما کمک میکند.

جهت دریافت مشاوره سئو، فرم مربوطه را تکمیل کنید.

سوالات متداول

هر کسب و کاری برای حضور آنلاین به یک وب سایت SEO-friendly نیاز دارد. اگر می خواهید وب سایت کسب و کار شما حرفه ای باشد، باید محتوای وب سایت خود را با توجه به خزنده موتور جستجو بهینه کنید. با به کار گیری استراتژی سئو حرفه ای ، وب سایت شما برای خزنده های گوگل بهینه شده و شانس بیشتری برای کسب رتبه برتر در صفحه نتایج موتور جستجو پیدا خواهید کرد.

اگر می خواهید با حضور آنلاین قوی فروش کسب و کارتان را چند برابر کنید، خدمات سئو برای کسب و کار شما ضروری است. تیم متخصص سئو دارت تیمی باتجربه هستنند که متناسب با با تجزیه و تحلیل وب سایت شما بهترین خدمات سئو را به شما پیشنهاد می دهند تا بهترین رتبه را در نتایج جستجو گوگل بگیرید.

هزینه خدمات seo به عوامل زیادی بستگی دارد. برخی از عوامل مهمی که تعرفه خدمات سئو سایت را تعیین می کنند عبارتند از:

  • آگاهی از برند – اگر می‌خواهید یک کسب‌وکار کاملاً جدید راه‌اندازی کنید، هزینه سئو و بهینه سازی سایت معمولاً بیشتر است.
  • رقابت – هزینه خدمات افزایش رتبه سایت بسته به رقابت در صنعت شما متفاوت است.
  • مخاطب هدف – بسته به اینکه مخاطبان شما محلی یا جهانی هستند هزینه خدمات سئوی حرفه ای نیز متغییر است.
  • فوریت – هر چه سریعتر بخواهید به رتبه دلخواهتان در صفحه نتایج گوگل برسید ، هزینه خدمات سئو بیشتر است.
  • موقعیت مکانی – مکان کسب و کار شما نیز هزینه سئو سایت را تعیین می کند.
خدمات دیگر دارت