تبلیغات در گوگل ادز

تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل

مشتریان شما تنها یک کلیک با شما فاصله دارند، با تبلیغات گوگل ادز دارت این فاصله را بردارید!

فهرست مطالب

تبلیغات گوگل ادز

آیا می‌خواهید ترافیک وب‌سایت خود را افزایش دهید؟ یا قصد دارید محصولات خود را بفروشید؟ همه این ها با تبلیغات گوگل ادز امکان‌پذیر است. با تبلیغات کلیکی گوگل ادز، در معرض دید افرادی که به دنبال خدمات و محصولات شما هستند قرار خواهید گرفت و به آن ها دسترسی پیدا می‌کنید.

متخصصان مدیریت و بهینه‌سازی اکانت اختصاصی گوگل در دارت به شما کمک می کنند از بودجه تبلیغات گوگل ادز حداکثر استفاده را ببرید. کارایی و عملکرد تبلیغات در گوگل ادز در زمانی مثمر ثمرتر خواهد بود که تبلیغات به‌طور صحیح تنظیم، راه‌اندازی و مدیریت شود. در صورتی که این موارد رعایت گردد بیشتر کسب‌وکارها قادر خواهند بود عملکرد مفید و کارسازی داشته باشند.

به همین منظور آژانس بازاریابی دارت با ارائه پکیج کامل تبلیغات گوگل ادز شامل انتخاب کلمات کلیدی درست، تنظیم هزینه درست برای کلمات، هدف قرار دادن مشتریان بالقوه، نوشتن تبلیغات جذاب و هدفمند و انتقال درست کاربران به صفحات سایت، تضمین کننده بهترین عملکرد تبلیغات در گوگل ادز با هزینه معقولی است.

هزینه تبلیغات در گوگل ادز

در تبلیغات گوگل ادز، ایجاد اکانت گوگل ادوردز رایگان خواهد بود و برای نمایش تبلیغات در گوگل نیز هیچ هزینه‌ای نمی‌پردازید و فقط در مقابل کلیک روی تبلیغات، وجه پرداخت می‌کنید. نکته دیگر اینکه هزینه ادز به ازای کلیک برای هر کلمه کلیدی (cpc) در کسب‌وکارهای مختلف با هم تفاوت دارد.

مزایای تبلیغات در گوگل

تبلیغات گوگل ادوردز یکی از مهم‌ترین ابزارهای بازاریابی دیجیتال برای بسیاری از شرکت‌ها است. به‌هرحال، هر شرکتی برای یک بودجه بازاریابی معین، خواهان سرنخ‌های بیشتر، گردش مالی بیشتر یا آگاهی بیشتر از برند است.

✔ نتایج قابل‌اندازه‌گیری: می توانید افزایش ترافیک، سرنخ‌ها یا مشتریان واقعی را اندازه‌گیری و مشاهده کنید.

✔ ترافیک باکیفیت: کمپین های شما مشتریان بالقوه کسب و کار شما را هدف قرار خواهند داد.

✔ کنترل کامل بودجه: می‌توانید زمان، نحوه و مکان سرمایه‌گذاری را کنترل کنید.

✔ عملکرد قابل اندازه گیری: میزان نرخ سرمایه بازگشت ROI خود را می‌توانید اندازه بگیرید

✔ پرداخت برای هر کلیک: فقط به‌ازای هر کلیکی که کاربر روی تبلیغات شما انجام می‌دهد هزینه پرداخت می‌کنید

خدمات تبلیغات گوگل ادز آژانس دارت

تبلیغات در گوگل بهترین فرصت برای کسب‌وکارهای آنلاین برای افزایش فروش و برندسازی است. برای شروع تبلیغات گوگل ادز خرید اکانت اختصاصی گوگل ادوردز ضروری است. آژانس دارت با ارائه خدمات مدیریت و بهینه‌سازی اکانت گوگل ادز این فرصت را برای کسب‌وکارهای مختلف فراهم ساخته است. در آژانس دیجیتال مارکتینگ دارت علاوه بر خدمات ساخت اکانت اختصاصی گوگل ادز می‌توانید مدیریت اکانت گوگل ادوردز و خدمات شارژ اکانت گوگل ادز را سفارش دهید.

بهینه سازی مستمر

کمپین خود را بدون کنترل رها نکنید، ما سرمایه‌گذاری و تبلیغات شما را بررسی می‌کنیم، فرایندهای بهینه‌سازی کمپین‌های تبلیغاتی را در نظر می‌گیریم و آنها را آزمایش می‌کنیم تا بهترین پیشنهاد قیمت برای هزینه به‌ازای هر کلیک (CPC) را به دست آوریم.

طراحی صفحات فروش

جهت افزایش امتیاز کیفی افزایش نرخ کلیک و کاهش هزینه، تیم متخصص گوگل ادز دارت بهترین لندینگ ‌پیج را برای آگهی‌های شما تدوین و طراحی می‌کند تا بیشترین میزان فروش را تجربه کنید.

سفارش اکانت اختصاصی گوگل ادز

با سفارش اکانت اختصاصی گوگل ادز، دارت اکانت اختصاصی گوگل ادز شما را جهت مدیریت و بهینه‌سازی تبلیغات رایگان ایجاد می‌کند.

شارژ اکانت گوگل ادز

آژانس دارت خدمات تهیه اکانت گوگل ادز، شارژ حساب کاربری گوگل ادوردز و مدیریت و بهینه‌سازی اکانت شما را به کمک تیم متخصص تبلیغات کلیکی به‌صورت حرفه‌ای انجام می‌دهد.

چرا باید دارت را انتخاب کنیم؟

چرا باید دارت را انتخاب کنیم

دارت، پارتنر رسمی گوگل

دارت به عنوان پارتنر رسمی گوگل دارای گواهینامه رسمی از گوگل برای مدیریت تبلیغات گوگل ادز است که با طی دوره‌ها و آزمون‌های معتبر گوگل توانسته است دانش خود را در زمینه تبلیغات گوگل ادز همواره ارتقا کند. به‌علاوه برخورداری پشتیبانی مستقیم گوگل موجب ارائه خدمات گوگل ادز مطلوب‌تر به مشتریان مان شده است تا آن ها را در هر زمان به بهترین شکل پشتیبانی کنیم.

 

نمایندگی دارت در ترکیه و انگلستان

آژانس دیجیتال مارکتینگ دارت به عنوان پارتنر رسمی کمپانی گوگل فعالیت می‌کند و این عضویت رسمی مزیت‌های فراوانی برای مشتریان جهت بهره‌مندی بهتر از تبلیغات و شناسایی محصول و کسب‌وکارهای آنان در این فضا به همراه دارد. دارت اکنون در ترکیه و انگلستان دفتر نمایندگی دارد و به همین خاطر این مجموعه می‌تواند کارهای مالی مشتریان را در این کشورها انجام دهد.

 

فعالیت هدفمند گوگل ادز

گوگل ادز به صورت کاملاً هدفمند فعالیت می‌کند چون افرادی که جست‌وجوی خاصی انجام بدهند آنان را به طرف وب‌سایت شما هدایت خواهد کرد. در تبلیغ گوگل ادز، تبلیغ دهنده عبارات یا کلمات کلیدی مدنظر خود را در گوگل ادز وارد می‌کند تا تبلیغات برای افرادی که این عبارت یا کلمات را جست‌وجو می‌کنند، مشاهده شود. برای موفقیت در این نوع تبلیغات، متخصصان و کارشناسان مربوطه می‌توانند شما را به سرعت و به‌راحتی به سر منزل مقصود برسانند.

 جهت ثبت سفارش بابت شارژ اکانت گوگل ادز، مدیریت و بهینه‌سازی اکانت فرم مربوطه را تکمیل کنید.

سوالات متداول

خیر، ساخت حساب کاربری گوگل ادوردز در آژانس دیجیتال مارکتینگ دارت هزینه‌ای ندارد و تنها بابت شارژ اکانت گوگل ادوردز موظف به پرداخت درصد کارمزد هستید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ دارت ساخت حساب کاربری گوگل ادز را به‌صورت کاملاً رایگان انجام می‌دهد و تنها در ازای شارژ اکانت گوگل ادز موظف به پرداخت کارمزد هستید که در صد کارمزد شارژ اکانت گوگل ادز در دارت بسیار مقرون ‌به‌ صرفه‌تر از سایر شرکت‌های دیگر است.

خیر، شارژ اکانت گوگل ادز توسط اطلاعات پرداختی دارت انجام می‌شود اما در صورت تمایل می‌توانید اکانت اختصاصی گوگل ادز جدید با ارائه مدارک هویتی و مالی خود ایجاد نمایید تا دارت اطلاعات اکانت قبلی را به اکانت جدید تهیه شده توسط شما منتقل نماید.

دسترسی آزانس دیجیتال مارکتینگ دارت به حساب گوگل ادز شما به دلیل انجام پرداخت‌های مالی زیر نظر قوانین گوگل ادز صورت می‌گیرد.

با تهیه اکانت اختصاصی گوگل از دارت یک حساب گوگل ادز دائمی خواهید داشت اما در صورتی که اکانت اختصاصی گوگل به مدت ۱۵ ماه بدون استفاده باشد گوگل حساب را تعلیق خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *