تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل چیست؟ تبلیغات در گوگل یکی از رایج ترین و در عین حال پرطرفدارترین شیوه های تبلیغات آنلاین است که متاسفانه در برخی کشورها، از جمله ایران، دچار محدودیت شده است. با این تفاسیر انتظار می رود که کسب و کارها باید خط قرمز پررنگی دور گوگل ادز بکشند اما اینطور نیست. چرا که مجموعه هایی در داخل کشور هستند که به واسطه امتیازاتی که از سوی گوگل کسب کرده اند، می توانند با گوگل ارتباط برقرار کرده و پروسه تبلیغات در گوگل ادز را سهولت ببخشند. آژانس دیجیتال مارکتینگ دارت نیز یکی از همین مجموعه ها است. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد تبلیغات در گوگل بیشتر بدانید.

فهرست مطالب

تبلیغات در گوگل

آیا می خواهید ترافیک وبسایت خود را افزایش دهید؟ یا قصد دارید محصولات خود را بفروشید؟ همه این ها با تبلیغات گوگل ادز امکان پذیر است. با سفارش کلیک گوگل، در معرض دید افرادی که به دنبال خدمات و محصولات شما هستند قرار خواهید گرفت و به آن ها دسترسی پیدا می‌کنید.

متخصصان مدیریت و بهینه سازی اکانت اختصاصی گوگل در دارت به شما کمک می کنند از بودجه تبلیغات گوگل ادز حداکثر استفاده را ببرید. کارایی و عملکرد تبلیغات در گوگل ادز زمانی مثمر ثمرتر خواهد بود که تبلیغات به طور صحیح تنظیم، راه اندازی و مدیریت شود. در صورتی که این موارد رعایت گردد بیشتر کسب و کارها قادر خواهند بود عملکرد مفید و کارسازی داشته باشند.

به همین منظور آژانس بازاریابی دارت با ارائه پکیج کامل تبلیغات گوگل ادز شامل انتخاب کلمات کلیدی درست، تنظیم هزینه درست برای کلمات، هدف قرار دادن مشتریان بالقوه، نوشتن تبلیغات جذاب و هدفمند و انتقال درست کاربران به صفحات سایت، تضمین کننده بهترین عملکرد تبلیغات در گوگل ادز با هزینه معقولی است.

 جهت ثبت درخواست برای شارژ اکانت گوگل ادز، مدیریت و بهینه سازی اکانت فرم مربوطه را تکمیل کنید.

اهمیت تبلیغات در گوگل

و اما اهمیت تبلیغات در گوگل ادوردز چیست؟ گوگل ادز بستر مناسبی برای تبلیغات است که در سراسر دنیا قابل استفاده است. در واقع امکانی است که از سوی گوگل برای کسب و کارها فراهم شده است تا آن ها فرصت دیده شدن داشته باشند.

از آنجایی که امروزه بسیاری از کسب و کارها به تبلیغ در گوگل فارسی روی آورده اند، بنابراین برای شما هم بهتر است که از این بستر تبلیغاتی به نحو احسن استفاده کنید تا از رقبای خود جا نمانید.

تبلیغات در گوگل موجب افزایش آگاهی از برند نیز می شود. شما اگر بخواهید به کمک سئو کسب و کار خود را به مخاطبان هدف، معرفی کنید باید مدت زمان زیادی را صبر کنید تا تلاش های شما نتیجه دهد. اما با گوگل ادز شما می توانید در سریع ترین زمان ممکن افزایش ترافیک سایت را حس کنید. از همین رو تبلیغات در گوگل برای کسب و کارهای نوپا، روش بسیار مناسبی است.

تبلیغ در گوگل ماهانه، هفتگی یا حتی روزانه می تواند انجام شود و این کاملا به میزان بودجه و جذابیت تبلیغ شما بستگی دارد. پس از پایان هر کمپین تبلیغاتی، می توانید نتیجه را بررسی کنید و متوجه شوید که تکنیک های موثر در بهینه سازی تبلیغات در گوگل چیست.

تبلیغات در گوگل نقش موثری در افزایش فروش نیز دارد؛ مشروط بر اینکه هدف شما از تبلیغات همین باشد. در غیر این صورت بسته به هدفتان از تبلیغ، می توانید مطمئن باشید که گوگل ادز شما را چند قدم به آن نزدیک می کند.

مزایای تبلیغات در گوگل

گوگل ادز

تبلیغات گوگل ادوردز یکی از مهم‌ترین ابزارهای بازاریابی دیجیتال برای بسیاری از شرکت‌ها است. به‌هرحال، هر شرکتی برای یک بودجه بازاریابی معین، خواهان سرنخ‌های بیشتر، گردش مالی بیشتر یا آگاهی بیشتر از برند است.

ترافیک با کیفیت

در گوگل ادز می توان مخاطبان هدف را شناسایی کرد. این کار باعث می شود که کمپین ها برای مشتریان بالقوه اجرا و در نتیجه ترافیک با کیفیت تری وارد سایت شما شود. این اقدام تا حد زیادی می تواند مانع کلیک های تقلبی نیز شود.

کنترل بودجه

در گوگل ادز و حین ایجاد کمین های تبلیغاتی، این امکان وجود دارد که بتوانید زمان، نحوه و مکان تبلیغات را کنترل کنید. این کار نقش موثری در کنترل بودجه کمپین ها دارد و می تواند از هدررفت هزینه های تبلیغات، تا حد زیادی جلوگیری کند.

مزایای بهره مندی از خدمات تبلیغات گوگل ادز آژانس دارت

چرا باید دارت را انتخاب کنیم

تبلیغات در گوگل بهترین فرصت برای کسب و کارهای آنلاین جهت افزایش فروش و برندسازی است. برای شروع تبلیغات گوگل ادز خرید اکانت اختصاصی گوگل ادوردز ضروری است. آژانس دارت با ارائه خدمات مدیریت و بهینه سازی اکانت گوگل ادز این فرصت را برای کسب و کارهای مختلف فراهم ساخته است. در آژانس دیجیتال مارکتینگ دارت علاوه بر خدمات ساخت اکانت اختصاصی گوگل ادز می‌توانید مدیریت اکانت گوگل ادوردز و خدمات شارژ اکانت گوگل ادز را سفارش دهید.

بهینه سازی تبلیغات گوگل

کمپین خود را بدون کنترل رها نکنید! ما سرمایه‌گذاری و تبلیغات شما را بررسی می‌کنیم، فرایندهای بهینه سازی کمپین های تبلیغاتی را در نظر می گیریم و آنها را آزمایش می کنیم تا بهترین پیشنهاد قیمت برای هزینه به ازای هر کلیک (CPC) را به دست آوریم.

سفارش اکانت اختصاصی گوگل ادز

علیرغم محدودیت هایی که در کشور برای ساخت اکانت گوگل ادز وجود دارد، آژانس دیجیتال دارت این امکان را دارد که در صورت تقاضای کاربران، برای آن ها اکانت اختصاصی گوگل ادز ایجاد کند.

شارژ اکانت گوگل ادز

می دانیم که فرآیند شارژ اکانت در گوگل ادز اقدامی مهم است که در صورت عدم انجام آن، امکان اجرای کمپین تبلیغاتی گوگل ادز فراهم نخواهد بود. از طرفی شارژ اکانت گوگل ادز در کشور ما، با کمی چالش همراه است. تیم گوگل ادز دارت، به واسطه ارتباطاتی که دارد، می تواند شارژ اکانت گوگل ادز را برای شما انجام دهد.

مدیریت اکانت گوگل ادز

پس از ساخت و شارژ اکانت گوگل ادز، مهم ترین نکته، مدیریت گوگل ادز است. اینکه بتوانید میزان شارژ اکانت را متناسب با کمپین ها مدیریت کنید، کمپین ها را مطابق قوانین گوگل ادز اجرا کنید و … بسیار مهم است که آژانس دارت می تواند برایتان انجام دهد.

طراحی لندینگ های تبلیغات گوگل ادز

لندینگ پیج ها اهمیت زیادی در افزایش امتیاز کیفی، افزایش نرخ کلیک و کاهش هزینه ها دارند. طراحی لندینگ اصول خاص خود را دارد که مجموعه دارت تجربه زیادی در این زمینه دارد و می تواند بهترین لندینگ ‌پیج را برای تبلیغات شما تدوین و طراحی کند تا بیشترین میزان فروش را تجربه کنید.

همکاری با پارتنر رسمی گوگل

دارت به عنوان پارتنر رسمی گوگل دارای گواهینامه رسمی از گوگل برای مدیریت تبلیغات گوگل ادز است که طی دوره ها و آزمون های معتبر گوگل توانسته است دانش خود را در زمینه تبلیغات گوگل ادز همواره ارتقا دهد. به علاوه برخورداری از پشتیبانی مستقیم گوگل، موجب ارائه هرچه بهتر خدمات گوگل ادز به مشتریان شده است تا بتوانیم پشتیبانی آن ها را در هر زمان به بهترین شکل ممکم انجام دهیم.

 

هزینه تبلیغات گوگل چقدر است؟

یکی از پر تکرارترین سوالات در حوزه تبلیغات در گوگل این است که آیا تبلیغات در گوگل رایگان است؟ در پاسخ باید بگوییم که تبلیغات در گوگل کاملا رایگان نیست و هزینه تبلیغات در گوگل ادز به ازای مبلغی که بابت شارژ اکحانت پرداخت می کنید، تعیین می شود.

به بیان ساده تر، ساخت اکانت در گوگل ادز، رایگان است؛ تنها کافیست شرایط ایجاد اکانت را داشته باشید. سپس با تعیین نوع تبلیغ گوگل هزینه های شما برآورد می شود؛ به ازای هر کلیک، نمایش، نصب و … . به این صورت که شما اکانت خود را به میزان دلخواه شارژ می کنید و سپس به ازای هر یک کلیک یا نمایش و … مبلغی از بودجه شما کسر می گردد. بنابراین نمی توان قیمت تبلیغات در گوگل را به صورت مشخص و دقیق اعلام کرد.

سوالات متداول در مورد تبلیغات در گوگل

آیا ساخت اکانت اختصاصی در گوگل ادوردز در دارت هزینه دارد؟

خیر، ساخت حساب کاربری گوگل ادز در آژانس دیجیتال مارکتینگ دارت هزینه‌ای ندارد و تنها بابت شارژ اکانت گوگل ادوردز موظف به پرداخت هزینه اصلی و درصد کارمزد هستید.

هزینه شارژ اکانت گوگل چقدر است؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ دارت ساخت حساب کاربری گوگل ادز را به صورت کاملاً رایگان انجام می دهد و تنها در ازای شارژ اکانت گوگل ادز، علاوه بر پرداخت مبلغ مورد نظر برای شارژ ، موظف به پرداخت کارمزد نیز هستید که رقم بالایی هم نیست.

آیا می‌توانم اکانت اختصاصی تهیه شده از آژانس دارت را خودم شارژ کنم؟

متاسفانه این امکان وجود ندارد؛ زیرا شارژ اکانت گوگل ادز توسط اطلاعات پرداختی دارت انجام می شود. در صورت تمایل می توانید اکانت اختصاصی جدید را با ارائه مدارک هویتی و مالی خود ایجاد نمایید تا دارت اطلاعات اکانت قبلی را به اکانت جدید منتقل کند.

اکانت گوگل ادز پس از خرید، چه مدت انقضا دارد؟

با تهیه اکانت اختصاصی گوگل از دارت یک حساب گوگل ادز دائمی خواهید داشت اما در صورتی که اکانت اختصاصی گوگل به مدت 15 ماه بدون استفاده باشد گوگل حساب را تعلیق خواهد کرد.

و در پایان این که...

همانطور که در مطالب فوق گفتیم، تبلیغات در گوگل یکی از بهترین روش های تبلیغات آنلاین در هر استراتژی دیجیتال مارکتینگ است که بکارگیری آن می تواند نقش موثری در رشد هر کسب و کار داشته باشد. اما تبلیغات در گوگل اصول خاص خود را دارد که برای نتیجه بخش بودنش لازم است با یک تیم متخصص در این زمینه همراه شوید تا با کمترین خطا و بدون ترس از ساسپند شدن اکانت، بتوانید تبلیغات خود را انجام دهید.