خدمات نصب اپلیکیشن (CPI) آژانس دیجیتال دارت

خدمات نصب اپلیکیشن CPI دارت

اهمیت نصب اپلیکیشن

امروزه استفاده از اپلیکیشن و نصب آن به یکی از ضرورت‌های فعالیت‌ اقتصادی و غیراقتصادی تبدیل شده است. برای مثال اکنون برای انجام امور مربوط به دریافت و پرداخت وجوه نقدی در بانک‌ها، نیاز به نصب اپلیکیشن در دستگاه موبایل‌ خود داریم. استفاده از اپلیکیشن چنان در زندگی ما اهمیت پیدا کرده که برای پرداخت قبوض مختلف مانند آب، برق و تلفن نیز نیاز به استفاده از این نرم‌افزار داریم و درنتیجه راهی برای گریز از نصب آن وجود ندارد. قصد داریم در مورد خدمات و خرید نصب اپلیکیشن صحبت کنیم. ادامه مطلب را مطالعه کنید.

اپلیکیشن‌ها برای همه کارهایی که در بالا گفته‌شده یا نشده، یک ضرورت به حساب می‌آید. هرچند ممکن است در نصب یا کار با آن با مشکلاتی مواجه شویم اما خیلی زود این سختی‌ها جای خود را به لذت استفاده از این نرم‌افزار خواهد داد و متوجه خواهیم شد که چقدر استفاده از این اپلیکیشن‌ در جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه موثر است.

کاربرد اپلیکیشن‌ از موبایل تا لوازم خانگی

اپلیکیشن موبایل و لوازم خانگی

استفاده از اپلیکیشن‌ به تلفن همراه، تبلت و رایانه‌ خلاصه نمی‌شود بلکه اکنون در انواع لوازم خانگی و اداری ردپای آن دیده می‌شود. اکنون این اپلیکیشن‌ها در سیستم‌عامل اندروید طراحی و افزوده شده‌اند به‌طوری‌که حتی لوازم خانگی مانند تلویزیون، ماشین لباس‌شویی و یخچال نیز اپلیکیشن‌ مخصوص خود را دارند تا مشتریان به‌راحتی و به‌صورت دیجیتالی بتوانند از آن استفاده کنند.

هرچند اپلیکیشن فقط برای گوشی تلفن‌همراه طراحی نمی‌شود ولی به خاطر نوع طراحی و ساخت گوشی‌های هوشمند، این نرم‌افزار بیشتر در گوشی موبایل‌ مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دسترسی راحت‌تر به اینترنت و به دنبال آن تولید اپلیکیشن موبایلی به‌ویژه نسخه اندرویدی آن، سبب شده که امروزه کسب‌وکارهای زیادی به سمت خدمات خرید نصب اپلیکیشن‌ بروند.

رشد مشتریان با نصب اپلیکیشن

رشد مشتری

دردسترس قراردادن اپلیکیشن خود در مارکت‌ها و بازارهایی مانند کافه‌بازار و گوگل‌پلی اقدام اولیه برای جذب مخاطب برای اپلیکیشن است. آژانس دیجیتال مارکتینگ دارت به شبکه‌ای از اپلیکیشن‌های خارجی که در ایران مورد استفاده مخاطب ایرانی است دسترسی دارد و می‌تواند لینک نصب اپبیکیشن شما را در آن‌ها قرار دهد.

به عنوان مثال حجم زیادی از تبلیغات درون اپلیکیشنی، اپلیکیشن Shareit و یک برند موبایل در ایران توسط تیم مدیریت کمپین ما اجرا می‌شود‌. در هنگام نگارش این مقاله روزانه ۱۰ الی ۲۰ هزار نصب بر اساس اهداف درخواستی مشتری به آن‌ها تحویل داده می‌شود. 

اتریبیوشن  (Attribution)سرویس 

بررسی و آنالیز

به‌صورت خلاصه ارایه‌کننده خدمات اتریبیوشن وظیفه شمردن تعداد ورودی‌ها و نصب‌ها بررسی کیفیت آن‌ها از روی ایونت‌های حادث شده داخل اپلیکیشن و جلوگیری از نصب‌های تقلبی را دارند. آژانس دارت برای راه اندازی کمپین‌های نصبی CPI  به لینک و دسترسی به یکی از این سایت‌های ارائه‌کننده سرویس‌های اتریبیوشن نیاز دارد. در حال حاضر ارائه‌کننده‌های ایرانی عبارتند ازمتریکس، ادتریس و چابک و بهترین‌های خارجی عبارتند از ادجاست، تیون و اپ‌متریکا که تنها اپ‌متریکا در ایران فعال است. برای دریافت این سرویس تا روزانه چندین هزار نصب با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیگر مقالات