افزایش نصب اپلیکیشن

بهترین راه برای افزایش نصب اپلیکیشن، تبلیغات است. با تبلیغات، تعداد نصب‌های فعال اپلیکیشن خود را در سریع‌ترین زمان ممکن افزایش دهید.

تبلیغات نصب اپلیکیشن

تبلیغات نصب اپلیکیشن چیست؟

در فضای دیجیتال هر محصولی شیوه تبلیغ متفاوتی دارد و پایبند بودن به آن روش می‌تواند نتیجه تبلیغات را دگرگون کند. تبلیغات نصب اپلیکیشن یا CPI نیز یک راه‌حل کارآمد برای افزایش نصب اپلیکیشن های موبایلی‌ست که در آن تعرفه‌ها به ازای هر نصب محاسبه می‌شوند. CPI مخفف Cost Per Install بوده و یعنی شما فقط زمانی بابت تبلیغ‌تان هزینه می‌کنید که کاربری جدید برنامه را روی گوشی‌اش نصب کرده باشد. این شیوه تبلیغ نه تنها سبب صرفه‌جویی در هزینه‌های شما می‌شود، بلکه گزارش کاملی از تعداد نصب‌های انجام‌شده در کمپین تبلیغاتی برای‌تان ارائه می‌کند تا برآورد دقیقی از نتایج تبلیغات داشته باشید.

خدمات تبلیغات اپلیکیشن در دارت

خدمات تبلیغات نصب اپلیکیشن در آژانس دارت به شیوه‌های متفاوتی انجام می‌شود تا برای انواع کمپین‌ها راه‌حلی دقیق داشته باشد. تبلیغات بینابینی، ویدیویی، همسان، نتایج جستجو و پاپ‌آپ با درگیر کردن مخاطب در کانال‌های مختلف، او را تشویق به کلیک و نصب اپلیکیشن می‌کنند. پیشنهاد ما این است که بسته به شناخت‌تان از رفتار کاربر و پلتفرمی که برای تبلیغ در نظر گرفته‌اید یکی از روش‌های زیر را برای تبلیغات CPI انتخاب کنید.

تبلیغات بینابینی

این نوع تبلیغات بین مراحل یک فرایند یا محتوا نمایش داده می‌شوند و به دلیل تمام‌صفحه بودن توجه کامل مخاطب را به خود جلب می‌کنند. تبلیغات بینابینی گزینه بستن دارند تا کاربر کنترل کافی روی محتوایی که می‌بینید را داشته باشد و احساس مزاحمت نکند. شما می‌توانید این نوع تبلیغ را روی وب‌سایت، اپلیکیشن‌ها و حتی بازی‌های موبایلی اجرا کرده و سبب افزایش نصب اپلیکیشن شوید.

تبلیغات ویدیویی

همانطور که مشخص است محتوای این تبلیغات ویدیویی بوده و کاربر را تشویق می‌کند تا با دیدن کامل ویدیو جایزه دریافت کند. این نوع تبلیغات را بیشتر در بازی‌های موبایلی می‌بینیم که بازیکن در ازای تماشای ویدیوهای مشخص، امتیاز یا سکه می‌گیرد. شما می‌توانید اپلیکیشن موردنظرتان را به شکلی جذاب در این ویدیوها معرفی کنید تا کاربر تشویق به نصب شود.

تبلیغات همسان

تبلیغات هم‌سان نوعی تبلیغات مخفی هستند که هماهنگی زیادی با پلتفرم نمایش‌دهنده دارند. محتوا و ظاهر این تبلیغات طوری در نظر گرفته می‌شود که کاربر در برخورد اول نمی‌فهمد با یک تبلیغ طرف است یا یک پیشنهاد هیجان‌انگیز! اگر فکر می‌کنید مخاطبان‌ شما از تبلیغات تکراری خسته شده‌اند و به طور ناخودآگاه آن‌ها را نادیده می‌گیرند، با این روش توجه بیشتری به محصول‌تان جلب خواهید کرد.

نتایج جستجو

شما می‌توانید با قرار دادن تبلیغ اپلیکیشنتان در نتایج جستجوی برنامه‌های دیگر تعداد نصب‌ آن را بالا ببرید. اگر از گوگل‌پلی یا اپ‌استور استفاده کرده باشید حتماً برای‌تان پیش آمده که هنگام سرچ یک برنامه، اپلیکیشن‌های دیگری هم در نتایج جستجو به شما پیشنهاد شده‌اند. این موارد همان تبلیغات نصب اپلیکیشن نتایج جستجو هستند که می‌توانند کمک زیادی به دیده‌شدن نرم‌افزار مورد نظر شما کنند.

پاپ آپ

تبلیغات پاپ آپ شباهت زیادی به تبلیغات بینابینی دارند، اما با هم یکی نیستند. در این روش، تبلیغ شما به صورت ناگهانی روی صفحه گوشی کاربر نمایش داده می‌شود و او را وادار به برقراری تعامل می‌کند. شما می‌توانید این تبلیغات را در بین مراحل یک بازی یا در شروع استفاده از یک برنامه قرار دهید تا احتمال نصب اپلیکیشن توسط کاربر بیشتر شود.

افزایش نصب اپلیکیشن با دارت

آژانس دیجیتال مارکتینگ دارت با ارائه یک تیم پشتیبانی حرفه‌ای شما را در مراحل اولیه تبلیغات همراهی می‌کند تا کمپینی سفارشی‌سازی‌شده و متناسب با اپلیکیشن‌تان پیاده‌سازی کنید. از طرفی، انتخاب پلتفرم‌ درست نمایش تبلیغات می‌تواند تأثیر زیادی در افزایش نصب اپلیکیشن شما داشته باشد. از این رو دارت مجموعه گسترده‌ای از پلتفرم‌های نمایشی را در اختیارتان قرار می‌دهد تا به بهترین کانال‌ها برای تبلیغ محصول‌تان دسترسی داشته باشید. در صورتی که تمام این تصمیمات با در نظر گرفتن مخاطب هدف صورت گیرد، تعرفه تبلیغات در اپلیکیشن بسیار مقرون‌به‌صرفه تمام شده و در هزنیه‌های کلی صرفه‌جوبی می‌شود.

تبلیغات نصب اپلیکیشن

پشتیبانی حرفه‌ای

سوالات و ابهامات خود در زمینه تبلیغات اپلیکیشنی را با ما در میان بگذارید. تیم پشتیبانی دارت در مراحل تبلیغات نصب اپلیکیشن همراه شما هستند و به تمام سوالات شما در زمینه نوع تبلیغ یا هزینه نصب اپلیکیشن پاسخ می‌دهند.

سفارشی‌سازی تبلیغات

سفارشی‌سازی تبلیغات اپلیکیشن خود را به ما بسپارید. آژانس دیجیتال مارکتینگ دارت با هدف‌گیری مخاطبان اصلی اپلیکیشن، تبلیغات شما را در جایگاه‌ها و پلتفرم‌های مرتبط قرار می‌دهد و با این کار سبب افزایش نصب اپلیکیشن توسط کاربران هدف می‌شود.

بهینه‌سازی تبلیغات

با بهینه‌سازی تبلیغات هزینه نصب اپلیکیشن را کاهش دهید. تیم دارت با شناخت کامل مخاطب و دسترسی به اطلاعات جغرافیایی و جمعیت‌شناسی، تبلیغ شما را برای موقعیت‌های مکانی یا زمانی خاص بهینه می‌کند تا از تعرفه تبلیغات در اپلیکیشن بکاهید.

پلتفرم نمایشی متنوع

با انتخاب بهترین پلتفرم‌های نمایشی بازدهی کمپین خود را چند برابر کنید. آژانس دارت با بکارگیری پلتفرم‌های تبلیغاتی متفاوتی چون گوگل‌پلی، کافه‌بازار و ده‌ها برنامه ایرانی دیگر، اپلیکیشن شما را در جایگاهی درست و پربازدید به نمایش در‌می‌آرود.

مدیریت هزینه‌ها

با مدیریت هزینه تبلیغات نصب اپلیکیشن جا را برای تبلیغات دیگر باز بگذارید. تیم مارکتینگ دارت با سفارشی‌سازی و بهینه کردن تبلیغات، افزایش نصب اپلیکیشن را تضمین کرده و در هزنیه‌های کلی کمپین تبلیغاتی صرفه‌جویی می‌کند.

اهمیت تبلیغات نصب اپلیکیشن

در حال حاضر خیلی از کسب‌وکارها برای وب‌سایت خود اپلیکیشن موبایلی طراحی می‌کنند. دلیلش هم این است که روز‌به‌روز به کاربران موبایلی اینترنت افزوده می‌شود و پلتفرم دسکتاپ دیگر انتخاب اول مخاطبان نیست. این مسئله باعث شده تبلیغات نصب اپلیکیشن بیشتر از قبل اهمیت پیدا کند و تبدیل به اولویت خیلی از کسب‌وکارها شود. از طرفی روش CPI که به‌طور اختصاصی برای معرفی برنامه‌ها به کار می‌رود شیوه‌ محاسبه‌ای کاملاً منصفانه دارد. در این روش، تعرفه تبلیغات در اپلیکیشن تنها زمانی مطرح می‌شود که اپلیکیشن شما توسط یک کاربر جدید نصب شود. در واقع تنها زمانی که هدف کمپین تبلیغاتی شما به نتیجه برسد لازم است هزینه‌اش را پرداخت کنید. در حالی که تبلیغات مبتنی بر کلیک و نمایش لزوماً تضمینی برای تبدیل کاربر نداشته و نیاز به پیگیری‌های بیشتری دارند.

بنابراین پیشنهاد می‌کنیم که علاوه بر زمانی که روی اجرای کمپین‌های افزایش نصب اپلیکیشن می‌گذارید، زمانی را هم به عیب‌یابی و حل مشکلات درون‌برنامه‌ای اختصاص دهید. چون کند بودن، داشتن ایرادات رابط کاربری، عدم هماهنگی با سیستم‌عامل‌های متفاوت و مشکلاتی از این دست می‌توانتد نتیجه یک کمپین موفقیت‌آمیز را ۱۸۰ درجه تغییر دهتد.

مشتریان نصب اپلیکیشن ما

مزایای تبلیغات نصب اپلیکیشن

راه‌های زیادی برای تبلیغ اپلیکیشن‌ها در فضای مجازی وجود دارد، اما با این حال روش CPI یا تبلیغات نصب اپلیکیشن بهترین بازدهی را برای‌تان فراهم می‌کنند. دلیلش هم این است که با بکارگیری این روش نه تنها محاسبه هزینه‌ها معقولانه‌تر انجام می‌شود، بلکه نتایج بدست آمده نیز قابل اندازه‌گیری هستند و اجازه می‌دهند تا کمپین تبلیغاتی هدفمندتری را پیاده‌سازی کنید.

قابلیت اندازه‌گیری نتایج

از آنجایی که محاسبه هزینه نصب اپلیکیشن در روش CPI به ازای هر نصب موفقیت‌آمیز است، می‌توانید مطمئن باشید که در پایان کمپین گزارش دقیقی از تعداد ورودی‌ها و نصب‌ها در اختیارتان قرار می‌گیرد.

تبلیغات هدفمند

هدف از تبلیغ اپلیکیشن بالا بردن تعداد کاربران آن است. بنابراین با اجرای تبلیغات نصب اپلیکیشن در پلتفرم‌های مختلف و تعیین یک Goal دقیق می‌توانید مخاطب اصلی خود را پیدا کنید.

ترافیک باکیفیت

با هدف قرار دادن جایگاه‌ها و کانال‌هایی که مخاطب مرتبط در آنجا فعالیت می‌کند، ترافیک ورودی به کمپین شما نرخ تبدیل بالاتری داشته و در نتیجه سبب افزایش نصب اپلیکیشن خواهد شد.

مقرون به صرفه

تعرفه تبلیغات نصب اپلیکیشن کاملاً وابسته به تعداد نصب‌هایی است که در طول کمپین داشته‌اید. بنابراین نیازی نیست بابت نمایش آگهی هزینه‌ای‌ پرداخت کنید و این یک برد بزرگ برای کمپین شماست.

هزینه نصب اپلیکیشن چقدر است؟

در تبلیغات نصب اپلیکیشن، نصب شدن برنامه حرف اول را در تعیین تعرفه می‌زند. بنابراین تا زمانی که کاربر روی تبلیغ کلیک نکرد و برنامه را دانلود و نصب نکند هیچ هزینه‌ تبلیغاتی از حساب شما کم نمی‌شود. البته هزینه نصب اپلیکیشن می‌تواند بسته به زمان نمایش، وجود رقبای سرسخت، حوزه فعالیت، موقعیت جغرافیایی و جایگاه‌های مدنظر مقادیر متفاوتی داشته باشد. به طور کلی، آژانس دارت سه روش محاسبه تعرفه تبلیغات در اپلیکیشن را برای شما در نظر گرفته که می‌توانید با توجه به نیازتان یکی را انتخاب کنید.

CPI (Cost Per Install)

اگر تبلیغ شما از نوع بینابینی، نتایج جستجو و یا همسان باشد، بهترین نحوه محاسبه هزینه استفاده از روش CPI است. در این حالت فقط در صورتی که مخاطب برنامه را روی گوشی‌اش نصب کند هزینه‌ای از حساب شما کسر می‌شود.

CPC (Cost Per Click)

در صورتی که هدف‌تان از تبلیغات اپلیکیشن برآورد کلیک کاربران باشد، می‌توانید با روش CPC هزینه‌اش را بپردازید. در این حالت دیگر مهم نیست که مخاطب برنامه را نصب کرده یا نه و تعرفه‌ها فقط به ازای کلیک محاسبه می‌شوند.

CPV (Cost Per View)

در اجرای کمپین‌های ویدئویی و پاپ‌آپ که مبتنی بر تعداد نمایش هستند، در صورتی که هدف کمپین ایجاب کند روش CPV می‌تواند جایگزین خوبی برای محاسبه هزینه تبلیغات اپلیکیشن باشد.

سوالات شما در مورد تبلیغات CPI

تبلیغات CPI مخفف عبارت Cost Per Install است. با این روش شما می توانید اپلیکیشن خود را تبلیغ کنید و کاربر را مستقیم به صفحه دانلود آن هدایت کنید. علت نامگذاری هم از این باب است که هزینه به ازای هر یک نصب محاسبه می شود و نمایش یا کلیک روی تبلیغ، هزینه ای برای شما ندارد.

هزینه دقیقی برای تبلیغات CPI نمی توان تعریف کرد چرا که به عوامل مختلفی مانند تعداد مخاطبان، میزان تقاضا برای اپلیکیشن، موقعیت جغرافیایی، محل تبلیغ و ... بستگی دارد.

بله، هر کدام از این ها بسته به عوامل مختلف، هزینه های متفاوتی دارند.

تبلیغات CPI مزایای متعددی دارد اما مهم ترین آن را اگر بخواهیم بگوییم کم ریسک بودن و جلوگیری از هدر رفتن بودجه تبلیغ دهنده است.

جهت دریافت مشاوره در مورد تبلیغات نصب اپلیکیشن، فرم مربوطه را تکمیل کنید.