حضور پر قدرت آژانس دیجیتال دارت، در دی ام تاک ۸ قرن جدید

آژانس دارت در دی ام تاک 8

نسل جدید مارکتینگ یعنی مارکتینگ اتومیشن به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا بتوان حجم زیادی از فعالیت‌های مارکتینگی را اتوماتیک کرد. خودکارسازی فرآیندهای مارکتینگ شاید برای کسب‌وکارهای کوچک، موضوع خیلی مهم و جذابی نباشد اما برای کسب‌وکارهای متوسط و به‌طورخاص کسب‌وکارهای بزرگ، وجود سیستم‌های اتوماسین بازاریابی کمک شایان توجهی است. دارت به عنوان نماینده رسمی وب اینگیج یکی از بزرگ‌ترین ابزارهای مارکتینگ اتومیشن قصد دارد تا دانش فنی افراد را نسبت به این موضوع افزایش دهد. پیش‌تر چند مطلب در مورد مارکتینگ اتومیشن، کاربردهای آن و ابزارهای مرتبط با مارکتینگ اتومیشن در بلاگ دارت درج شده است و در این مطلب قصد داریم بیشتر در مورد این روش دیجیتال مارکتینگ صحبت کنیم. اگر شما هم به دنبال استفاده از ابزارهای مارکتینگ اتومیشن هستید یا قصد دارید بیشتر با این مفهوم جذاب و نو آشنا شوید می‌توانید در ادامه مطلب همراه ما باشید.

فهرست مطالب

دی ام تاک چیست؟

همراهی دارت در دی ام تاک

نام هادی مرادی و دی ام تاک در کنار هم چند سالی است که در حوزه دیجیتال مارکتینگ مطرح است. هادی مرادی به عنوان متولی دی ام تاک تا به امروز هشت دوره را برگزار کرده است. آخرین دوره دی ام تاک به‌ صورت حضوری و آنلاین در ۲۲ و ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ برگزار شد. دوره قبلی دی ام تاک به صورت آنلاین برگزار شد و حدود ۲۰۰۰ نفر در این رویداد شرکت کرده بودند.

هفت دوره از این رویداد با حضور مدیران بازاریابی، بازاریابی دیجیتال و روابط عمومی کسب‌وکارهای بزرگی از جمله ازکی، کافه بازار، دیجیکالا، اسنپ، اُکالا، باسلام، اسنپ‌فود، شیپور، ایران تلنت، لندو، اسنپ‌تریپ، آپ، سیبچه، علی‌بابا، الوپیک، تخفیفان، سامسونگ و … برگزار شد و نمایندگان این برندها مواردی پیرامون حوزه دیجیتال ارائه کرده‌اند.

دی ام تاک هشت

دی ام تاک 8

اما دی ام تاک هشت نیز با حضور فعالان حوزه دیجیتال مارکتینگ برگزار شد و افراد مختلفی در این دوره ارائه داشتند؛ مانند:

 • علی رسولی مدیر ارشد بازاریابی دیوار
 • مهدی حبیبی مدیر ارشد بازاریابی اسنپ
 • فرید شکریه مدیرعامل آژانس تبلیغاتی فورمایند
 • کوروش عباسی مدیر ارشد برند و ارتباطات شرکت ارتباط فردا
 • مدیر باشگاه مشتریان بانک آینده
 • آرش خسرویان مدیر مارکتینگ علی‌ بابا
 • احسان مهدی زاده مدیر ارشد بازاریابی والکس
 • عادل طالبی مدیر نشر برآیند ناشر کتاب‌های کسب‌وکار دیجیتال مارکتینگ
 • الهام وحیدی‌نیا مدیر ارشد بازاریابی ایران‌تلنت
 • آسیون راوی مدیر نمایندگی بین‌المللی وب‌اینگیج
 • پریسا رحیمی مدیر ایکامرس نستله
 • پیمان خلیلی مدیر سئو باسلام
 • عطیه نوری مدیر روابط عمومی گروه اسنپ
 • روژین نقوی مدیر ارشد بازاریابی دکترنکست
 • رضا شیری بنیان‌گذار جت سئو، شهریار بیدار بنیانگذار وب‌ متریک
 • علیرضا رحیمی مدیر محتوای سکان
 • یوحنا پرویزی نژاد مدیر تیم محصول اینترک

در این دوره چند پنلیست هم حضور داشتند که به شرح زیر است:

 • محمد ولی‌پور معاون تجاری صبا ایده (صباویژن، آپارات و فیلیمو)
 • احمدعلی فرهودی مدیرعامل صباسل (دیما)
 • سبحان فروغی (هم‌بنیان‌گذار و مدیرعامل هلدینگ پگاه تپسل)
 • سینا مومنی مدیرعامل یکتانت
 • صادق محسن‌نیا مدیر ارشد پرفورمنس مارکتینگ دیجی‌کالا
 • شهاب شیرین مدیر پرفورمنس مارکتینگ ازکی
 • راضیه تاجری مدیر دیجیتال مارکتینگ اسنپ‌تریپ

مجریان و گردانندگان پنل‌های رویداد را آرش برهمند گرداننده پنل، روزنامه‌نگار و سردبیر ماهنامه پیوست، و مهدیه احمدی مدیر محصول دیوار تشکیل می‌دادند.

حامیان دی ام تاک هشت

حامی های اصلی دوره هشتم دی ام تاک

حامیان اصلی با هدف حمایت از رویداد دی‌ام تاک تلاش کردند تا این رویداد بهترین شکل ممکن اتفاق افتد. دارت به عنوان یکی از حامیان اصلی در دی ام تاک هشت حضور داشت. به جز آژانس تبلیغات دیجیتال دارت، پلتفرم تبلیغات آنلاین یکتانت، سرویس تحلیل رفتار کاربران سایت وب متریک، سرویس ایمیل مارکتینگ پاکت، پلتفرم تحلیل داده سکان، آژانس تبلیغات دیجیتال دیما، آکادمی منظم، ابزار بررسی سئو سایت جت‌سئو، اینترک پلتفرم هوشمند مارکتینگ، نیز به عنوان حامی اصلی دی ام تاک هشت حضور داشتند.

چرا دارت از دی‌ ام تاک حمایت کرد

شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که چرا آژانس دیجیتال مارکتینگ دارت از رویداد دی ام تاک هشت حمایت کرده است؟ پاسخ به این سوال در لحظه شاید این باشد که دارت در این حوزه (دیجیتال مارکتینگ) فعال است. اما قصد داریم با جزییات بیشتر در مورد این موضوع صحبت کنیم.

در بین رویدادهای دیجیتال دی ام تاک یکی از قدیمی‌ترین و باکیفیت‌ترین رویدادهای است که چند سالی است در حال برگزاری است و افراد مرتبط با حوزه دیجیتال مارکتینگ به‌طورمعمول در این رویداد شرکت می‌کنند. امسال ما در دارت تصمیم گرفتیم که پرقدرت در رویداد دی ام تاک شرکت کنیم و به عنوان حامی اصلی برنامه در کنار این رویداد باشیم.

دارت با برند اصلی خود یعنی آژانس دیجیتال مارکتینگ دارت به عنوان حامی اصلی رویداد دی ام تاک در هشتمین دوره آن شرکت کرد. اما این همه موضوعی نبود که دارت به دنبال آن بود. به جز حمایت هدف دارت از شرکت در این رویداد اطلاع‌رسانی در مورد دو برند جانبی دارت نیز بود.

آسان ادز و وب ‌اینگیج دو برند مرتبط با دارت نیز در این رویداد حضور پررنگی داشتند. همکاران ما در آسان ادز در دو روز برگزاری رویداد در کنار شرکت‌کنندگان این رویداد بودند و به سوالات آن‌ها پاسخ می‌دادند. آسان ادز با هدف ساده‌سازی فرایند تبلیغات در گوگل راه‌اندازی شده و چند سالی است به در این حوزه در حال خدمت‌رسانی به کسب‌وکارهای کوچک و متوسط است. امکان ثبت آنلاین و اجرای سریع تبلیغات گوگل با امکان پرداخت ریالی ویژگی‌های مثبت این خدمت است که توسط آسان ادز به عنوان یکی از برندهای زیرمجموعه دارت ارائه می‌دهد.

دارت به عنوان نماینده رسمی ابزار وب‌اینگیج در رویداد دی ام تاک حضور داشت. یکی از افراد مهم وب‌اینگیج با هماهنگی دارت خدمات وب‌اینگیج را برای حضار معرفی کرد. وب‌اینگیج به عنوان یکی از ابزارهای حرفه‌ای و پیشرفته در حوزه دیجیتال مارکتینگ و مارکتینگ اتومیشن چند سالی است که در بازار ایران حضور دارد. وب‌اینگیج یک ابزار آنلاین هندی است که دارت به عنوان نمایندگی رسمی این ابزار در حال فعالیت است.

وب اینگیج به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا بتوانند فرایندهای دیجیتال مارکتینگ خود را اتوماتیک کنند و به کاربران پیام‌های شخصی‌سازی‌شده ارسال کنند. وب اینگیج برای کسب‌وکارهای متوسط و بزرگ مورد استفاده است و به همین دلیل حضور وب‌اینگیج با هماهنگی آژانس دیجیتال دارت برای بسیاری از شرکت‌کنندگان در رویداد با اهمیت بود.

رایزنی‌های دارت با وب‌اینگیج این فرصت را فراهم کرد که نماینده وب‌اینگیج در رویداد دی ام تاک هشت حضور داشته باشد و حاضران توانستند با نماینده رسمی وب اینگیج در ارتباط باشند.

از طرف دیگر هدف دارت ایجاد شبکه مناسبی از فعالان دیجیتال مارکتینگ بوده و هست، دارت با حضور پرقدرت در رویداد دی ام تاک برای تقویت شبکه انسانی اقدام کرده و در تلاش است ارتباطات به وجود آمده را دنبال و تقویت کند.

جمع‌بندی

دارت همیشه برای افزایش ارتباطات خود در تلاش بوده و هست، ما شش سال است که در حوزه دیجیتال مارکتینگ کشور حاضر و فعال هستیم و از هر فرصتی استفاده می‌کنیم تا تعاملات و ارتباطات خود را بیشتر و قوی‌تر کنیم. حضور ما در این رویداد آورده‌های بسیاری را در همین چند روز به ارمغان آورده است، اما ما همچنان منتظر شما هستیم. ما در حوزه‌های متنوع دیجیتال مارکتینگ فعال هستیم و شما می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان با مشاوران ما در تماس باشید. مشاوران دارت در سریع‌ترین زمان ممکن با شما در تماس خواهند بود. برای مشاهده لیست خدمات ما می‌توانید به بخش خدمات سایت دارت سر بزنید. همچنین اگر قصد دارید نمونه‌کارهای دارت را مشاهده کنید می‌توانید به بخش نمونه‌کارها سر بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیگر مقالات