داستان همکاری دارت و اسنپ‌فود

اسنپ فود و دارت، تجربه شیرین دو طرفه، تلاش‌های هماهنگ و نتایج مثبت برای دو برند، این تجربه، یک بازی برد برد برای دارت و اسنپ فود محسوب می‌شود. تجربه همکاری با اسنپ فود به ما نشان داد هستند برندهایی که کیفیت برای‌شان مهم‌تر از کمیت باشد. تلاش و تمرکز دارت در جذب مخاطب برای اپلیکیشن اسنپ فود بیش از اینکه روی تعداد باشد روی کیفیت کاربران بود. این مسیر اگر چه در ابتدا برای ما سخت بود اما به مرور زمان جذابیت چالش جذب مخاطب هدفمند برای ما ارزشمند شد. سعی کردیم راه‌های ممکن را تست کنیم و بهترین راهکارها را انتخاب کنیم. امروز با قدرت می‌گویم که در همکاری با اسنپ فود به جایی رسیدیم که می‌دانیم از چه کانالی، با چه حجمی، با چه محتوایی و با چه بودجه‌ای می‌توانیم بهترین خروجی هدفمند را کسب کنیم. پرفرمنس مارکتینگ برای ما و اسنپ فود در این پروژه به خوبی عملی شد.

همکاری دارت و اسنپ‌فود بلندمدت و پایدار است. روزهای اول همکاری، اسنپ‌فود یک دغدغه مهم را بیان کرد، نصب فعال و باکیفیت، مشکلی که احتمالا خیلی از کسب‌وکارها با آن درگیر هستند.
آژانس دیجیتال دارت با تضمین کیفیت کاربرانی که از طریق تبلیغات دیجیتال دارت، اپلیکیشن اسنپ‌فود را نصب می‌کنند کار را آغاز کرد. اگرچه کار کمی سخت بود اما در چند ماه اول نتایج نمایان شد و اسنپ‌فود و دارت حالا همکاران قدیمی هم هستند.
انواع تبلیغات دیجیتال از تبلیغات بنری و کلیکی گرفته تا پوش‌نوتیفیکیشن، از تبلیغات داخل اپلیکیشن‌های تلفن‌همراه گرفته تا تبلیغات اسپانسری، همه‌وهمه، راهکارهایی بودند که دارت برای جذب نصب و کاربر به اسنپ فود عرضه کرد.

خدمات نصب اپلیکیشن یکی از خدمات آژانس دیجیتال دارت است که به کسب‌وکارها عرضه می‌شود. پنج سال سابقه کار در حوزه فروش رسانه دارت را به عنوان یکی از با سابقه‌ترین آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ مطرح کرده است. داده‌های موجود از کانال‌های متنوع و اتخاذ استراتژی‌های مناسب تبلیغات دیجیتال باعث شد تا در همکاری با اسنپ فود بتوانیم نرخ قابل توجهی نصب اپلیکیشن انجام دهیم. کسب‌وکارها و به طور خاص دیجیتالی‌ها به راحتی می‌توانند مسیر ورود کاربران و نصب اپلیکیشن را رصد کنند همین مسئله به دارت کمک می‌کند تا هزینه‌های دیجیتال مارکتینگ را هدفمند از کارفرما دریافت کند.