داستان همکاری دارت و فیدیبو

فیدیبو به عنوان یکی از بزرگترین اپلیکیشن‌های فروش کتاب‌های الکترونیکی چند سالی است که در حال فعالیت است. یکی از دغدغه‌های فیدیبو بعد از آگاهی‌بخشی افزایش نصب و ثبت‌نام کاربران در اپلیکیشن بود. دارت که از ابتدا با فیدیبو همراه بود، بعد از تبلیغات گسترده برای آگاهی بخشی، شروع تبلیغات نصب اپلیکیشن کرد. بعد از این مرحله نیاز فیدیبو به کسب کاربران با کیفیت موجب شد که کمپین‌های ثبت‌نام نیز توسط دارت عرضه شود.

همکاری فیدیبو و دارت از یک اتفاق شروع شد. پنج سال پیش فیدیبو و دارت همسایه دیوار به دیوار هم شدند و از همان روز همکاری ما با فیدیبو شروع شد.
فیدیبو آن روزها به دنبال فرهنگ‌سازی بود. آن‌ها به دنبال ترویج کتاب‌خوانی الکترونیکی بودند و دارت هم تازه شروع به فعالیت کرده بود.
تبلیغات گسترده در صفحات متنوع وب و اپلیکیشن‌های تلفن همراه اولین خدماتی بود که دارت به فیدیبو عرضه کرد.
همه چیز خوب پیشرفت و فیدیبو شناخته شد، با شناخت بیشتر مردم از فیدیبو همکاری ما با فیدیبو شکل تازه‌ای به خود گرفت.

دارت با استفاده از فضای موجود در رسانه‌های متنوع، اقدام به تبلیغات دیجیتال برای نصب اپلیکیشن فیدیبو کرد. تبلیغاتی که در مدت زمان کوتاهی تعداد بسیار مناسبی نصب برای این اپلیکیشن در کافه بازار و گوگل پلی گرفت. پس از مرحله نصب اپلیکیشن دغدغه فیدیبو جذب کاربرانی بود که به جز نصب اپلیکیشن، در آن ثبت‌نام کرده و فعالیت کنند. دارت با ارائه خدمات CPR و CPA سعی در جذب کاربران با کیفیت برای فیدیبو داشت. فیدیبو با خدمات آژانس دیجیتال دارت موفق به جذب کاربران فعال و با کیفیت شده و در حال حاضر بیشترین کاربر را در برنامه‌های عرضه کتاب دیجیتال دارد.