تبلیغات نصب اپلیکیشن (CPI)، بهترین روش افزایش نصب اپلیکیشن

خدمات نصب اپلیکیشن CPI دارت

تبلیغات نصب اپلیکیشن

تنها به ازای هر کلیک  برای  تبلیغات نصب اپلیکیشن   هزینه می کنید می کنید!

تبلیغات نصب اپلیکیشن
فهرست مطالب

تبلیغات نصب اپلیکیشن چیست؟

تبلیغات نصب اپلیکیشن یا همان CPI روشی بهینه برای افزایش تعداد نصب اپلیکیشن های موبایلی است. ممکن است بپرسید CPI مخفف چیست؟ این کلمه مخفف Cost Per Install به معنای پرداخت به ازای هر نصب است. اگر در حال مطالعه این مطلب هستید، قطعا یا اپلیکیشنی دارید که می خواهید تعداد نصب و کاربران فعال آن را افزایش دهید یا ایده ای برای اپلیکیشن جدید دارید و می خواهید بدانید چگونه می توان در سریع ترین زمان ممکن به بازاریابی اپلیکیشن موبایل پرداخت. بهترین روش تبلیغات نصب اپلیکیشن است که در ادامه به طور کامل با آن آشنا می شویم اما چرا؟ این روش محدودیت های سایر روش های تبلیغات اپلیکیشن را ندارد و از طرفی از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه تر است. اگر می خواهید با سایر مزایای تبلیغات CPI آشنا شوید، در ادامه با ما همراه باشید.

اهمیت تبلیغات نصب اپلیکیشن چیست؟

CPI

تبلیغات نصب اپلیکیشن یکی از روش های تبلیغات دیجیتال یا بهتر بگوییم اپلیکیشن مارکتینگ است. می دانیم که در برخی از روش های تبلیغات، به ازای هر یک نمایش یا کلیک هزینه ای در نظر رفته و از بودجه فرد تبلیغ دهنده کسر می گردد. در روش CPI اما اینگونه نیست!

برای تبلیغات نصب اپلیکیشن هزینه ای که دریافت می شود، به ازای هر یک نصب موفق برنامه و اولین ورود به آن است. بنابراین می توان گفت هزینه ای که برای این روش تبلیغ در نظر می گیرید، ضرر مالی برای شما ندارد؛ چرا که سهم تبلیغ تا همینجا است.

اگر کاربر پس از ورود به برنامه نتواند تعامل خوبی برقرار کند و اقدام به نصب اپلیکیشن نماید، به تبلیغ کننده ایرادی وارد نیست. بلکه لازم است اپلیکیشن را از دید کاربر بررسی و بهینه سازی کرد.

نمایش تبلیغات در اپلیکیشن در بسترهای مختلفی انجام می شود. احتمالا برایتان پیش آمده است که با نصب اپلیکیشن موبایل، گاهی تبلیغاتی درون برنامه مشاهده کنید. اگر هدف از این تبلیغات، افزایش نصب و تعداد کاربران است، همین تبلیغ درون اپلیکیشنی بیشتر توصیه می شود.

امروزه استفاده از اپلیکیشن و نصب آن به یکی از ضرورت های فعالیت اقتصادی و غیراقتصادی تبدیل شده است. برای مثال اکنون برای انجام امور مربوط به دریافت و پرداخت وجوه نقدی در بانک ها، نیاز به نصب اپلیکیشن در دستگاه موبایل خود داریم. استفاده از اپلیکیشن چنان در زندگی ما اهمیت پیدا کرده که برای پرداخت قبوض مختلف مانند آب، برق و تلفن نیز نیاز به استفاده از این نرم افزار داریم و درنتیجه راهی برای گریز از نصب آن وجود ندارد.

اپلیکیشن ها برای همه کارهایی که در بالا گفته شده یا نشده، یک ضرورت به حساب می آید. هرچند ممکن است در نصب یا کار با آن با مشکلاتی مواجه شویم اما خیلی زود این سختی ها جای خود را به لذت استفاده از این نرم افزار خواهد داد و متوجه خواهیم شد که چقدر استفاده از این اپلیکیشن در جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه موثر است. از همین رو است که اپلیکیشن تبلیغات کسب و کار مورد توجه بسیاری از صاحبان بیزنس قرار گرفته است.

کاربرد اپلیکیشن از موبایل تا لوازم خانگی

اپلیکیشن موبایل و لوازم خانگی

استفاده از اپلیکیشن به تلفن همراه، تبلت و رایانه خلاصه نمی شود بلکه اکنون در انواع لوازم خانگی و اداری ردپای آن دیده می شود. اکنون این اپلیکیشن ها در سیستم عامل اندروید طراحی و افزوده شده اند به طوری که حتی لوازم خانگی مانند تلویزیون، ماشین لباس شویی و یخچال نیز اپلیکیشن مخصوص خود را دارند تا مشتریان به راحتی و به صورت دیجیتالی بتوانند از آن استفاده کنند.

هرچند اپلیکیشن فقط برای گوشی تلفن همراه طراحی نمی شود ولی به خاطر نوع طراحی و ساخت گوشی های هوشمند، این نرم افزار بیشتر در گوشی موبایل مورد استفاده قرار می گیرد.

دسترسی راحت تر به اینترنت و به دنبال آن تولید اپلیکیشن موبایلی به ویژه نسخه اندرویدی آن، سبب شده که امروزه کسب وکارهای زیادی به سمت خدمات خرید نصب اپلیکیشن بروند.

چگونه به افزایش نصب اپلیکیشن سرعت ببخشیم؟

برای افزایش تعداد نصب اپلیکیشن لازم است تا از برخی ابزارها یا پلتفرم ها کمک بگیریم تا در کمترین زمان ممکن بتوانیم نصب اپلیکیشن را ارتقا دهیم. در این بخش به برخی از موثرترین ابزارهای کمکی می پردازیم.

گوگل ادز

گوگل ادز امکان تبلیغ نصب اپلیکیشن را در دو بخش شبکه نمایش گوگل و نیز شبکه جستجوی گوگل فراهم می کند. تبلیغ در این آن ها به شرح زیر است:

 • شبکه نمایش گوگل (Googlke Display Network): بیش از ۲ میلیون اپلیکیشن و سایت را در بر می گیرد و به صورت اتوماتیک بهترین مکان برای تبلیغ را انتخاب می کند. انتخاب محل مناسب برای تبلیغ نصب اپلیکیشن، با توجه به ماهیت و کارکرد اپلیکیشن شما صورت می گیرد.
 • شبکه جستجوی گوگل (Google Search Network): تبلیغات کلیکی اپلیکیشن در این شبکه، توسط موتور جستجو، گوگل مپ و پارتنرهای گوگل نمایش داده می شود. محل نمایش تبلیغات در شبکه جستجوی گوگل در قسمت نتایج سرچ است.

به طور کلی تبلیغات CPI به کمک گوگل ادز به صورت هوشمند انجام می شود؛ چطور؟ به این صورت که بسته به اپلیکیشن شما، تصمیم گرفته می شود که تبلیغ در کجا و برای چه افرادی نمایش داده شود.

سرویس تبلیغاتی فیسبوک

فیسبوک ادز به شما کمک می کند تا افرادی تبلیغات CPI شما را ببینند که احتمال نصب برنامه برایشان بیشتر بوده و می توانند کاربر واقعی برنامه باشند. تبلیغات نصب اپلیکیشن در فیسبوک نیز کاربران را مستقیم به بسترهای نصب هدایت می کند.

سرویس تبلیغاتی توییتر

ممکن است برایتان غیر قابل باور باشد که توییتر ادز می تواند بازدهی بالایی برایتان داشته باشد. اما باید بگوییم که طبق آمار، بیش از ۸۰ درصد کاربارن از طریق تلفن های همراه در این شبکه اجتماعی فعالیت دارند و این به آن معناست که این کاربران نیاز بیشتری به اپلیکیشن های مختلف دارند. برای تبلیغات CPI در توییتر می توانید از فرمت تبلیغاتی App Cards استفاده کنید. App Cards ضمن اشتراک گذاری برنامه شما با کاربران، امکان مشاهده رنکینگ برنامه ها، پیش نمایش تصویر، نصب یا باز کردن برنامه به صورت مستقیم در جدول زمانی را برای آن ها فراهم می کند. بنابراین با سرمایه گذاری در تبلیغات نصب اپلیکیشن در توییتر می توانید بازخورد مناسبی را شاهد باشید.

پوش نوتیفیکیشن

می دانیم که پوش نوتیفیکیشن پیامی است که هم در دسکتاپ و هم موبایل قابلیت نمایش دارد. استفاده از این سرویس تبلیغاتی با هدف نصب اپلیکیشن، تنها توسط موبایل فراهم می شود. به این صورت که صاحبان اپلیکیشن مرتبط با نرم افزار خود، محتوای مرتبطی برای پوش نوتیفیکیشن در نظر می گیرند و کاربر در صورت تمایل روی آن کلیک کرده و وارد بسترهای نصب اپ (گوگل پلی، اپ استور، کافه بازار و … ) می شود. فراموش نکنید که محتوای پوش نوتیفیکیشن باید به قدری جذاب باشد که توجه کاربر را جلب کرده و او را ترغیب به کلیک نماید.

مزایای پوش نوتیفیکیشن برای تبلیغات نصب اپلیکیشن

 • دسترسی سریع به مخاطبان هدف
 • ارتقای سریع نرم افزار
 • سهولت افزایش کاربران نرم افزار

جهت دریافت مشاوره در مورد تبلیغات نصب اپلیکیشن، فرم مربوطه را تکمیل کنید.

ترفندهایی برای افزایش نصب اپلیکیشن

آمار جالب از میانگین تعداد اپلیکیشن هایی که در روز به اپ استور و گوگل پلی اضافه می شود حدود ۲۰۰۰ است اما متاسفانه بیش از نیمی از آن ها به بیش از ۵۰۰۰ نصب نمی رسند. علت این امر را می توان ضعف استراتژی و عدم آگاهی کافی از جزئیات تبلیغ CPI دانست. از همین رو تصمیم داریم در این بخش به نکات مهمی بپردازیم که می تواند برای افزایش نصب اپلیکیشن موثر باشد.

 • وسواس در انتخاب اسم برای اپلیکیشن بسیار مهم است. چرا که نام اپلیکیشن اولین موردی است که می تواند توجه کاربر را به خود جلب کند. بنابراین سعی کنید از انتخاب اسامی تکراری، عام، سخت، نامربوط و … بپرهیزید.
 • مبادا از رقبا غافل شوید. با توجه به تعداد بالای اپلیکیشن هایی که روزانه وارد اپ استورها می شوند باید همواره رقیبان خود را بررسی کنید، نقاط قوت و ضعف آن ها را بیابید و متناسب با کسب و کار خود از آن ها استفاده کنید.
 • مخاطبان هدف خود را بشناسید. با کسب اطلاعات دقیق در مورد جامعه هدف خود می توانید نیاز آن ها را درک کرده و اپلیکیشن مناسب تری طراحی کنید.
 • در انتخاب لوگو حساس باشید. علاوه بر نام برنامه، لوگوی آن نیز اولین چیزی است که خودنمایی می کند. یک لوگوی جذاب نقش بسیار مهمی در جذب مخاطب دارد.
 • با استفاده از شبکه های معروف نصب اپ، شانس خود را بالا ببرید. اگر اپلیکیشن خود را در اپ استورهای معروف داخل و خارج منتشر کنید، احتمال دیده شدنتان بیشتر و به همان میزان، احتمال افزایش نصب نیز افزایش می یابد.
 • برای استفاده از کلمات کلیدی محتاطانه عمل کنید. سعی کنید از کلمات کلیدی در توضیحات و عنوان استفاده کنید اما نه به نحوی که از کلمات کلیدی اشباع شود! طبق تحقیقات انجام شده، اغلب برنامه هایی که از کلمات کلیدی در نام خود استفاده کرده اند رتبه بیشتری از سایرین داشته اند. برای انتخاب کلمات کلیدی مناسب نیاز مخاطبان هدف خود و نیاز آن ها را به یاد آورید.
 • صفحه مربوط به اپلیکیشن را بهینه سازی کنید. صفحات اپلیکیشن نیز مانند صفحات وب، با سرچ کاربر نمایش داده می شوند. از همین رو بهینه سازی آن ها متناسب با نیاز مخاطب تاثیر بسزایی در افزایش نصب اپ دارد.
 • برای آپدیت برنامه و رفع باگ ها به موقع عمل کنید. باگ نرم افزار می تواند موجب کاهش مخاطب و در نتیجه افت رتبه برنامه شود. برای پیشگیری از این مشکلات، بهتر است همواره اپلیکیشن خود را بروز نگه دارید. حتی می توانید امکانی را فراهم کنید که کاربر، باگ ها را به شما اطلاع دهد. با این کار علاوه بر آپدیت برنامه، تعامل کاربر را نیز افزایش می دهید.
 • به کمک کاربران امتیاز خود را افزایش دهید. امتیاز و نظرات یک اپلیکیشن همواره مورد توجه قرار می گیرد. از کاربران خود بخواهید که نظر و امتیاز خود را برای اپلیکیشن شما ثبت کنند. برای این درخواست صبر کنید تا کاربران چند مرتبه از برنامه شما استفاده کنند تا حس مزاحمت هم به آن ها دست ندهد.
 • و اسکرین شات هایی که همیشه مدرک مناسبی هستند. اسکرین شات ها به کاربر نشان می دهد که چه چیزی در انتظار آن ها است. بنابراین سعی کنید از بهترین و کاربردی ترین تصاویر استفاده کنید.
 • تبلیغ کنید و منتظر نتیجه فوق العاده آن باشید. اگر شما هم جزو افرادی هستید که می خواهید افزایش نصب اپلیکیشن را در زمانی کوتاه تجربه کنید، پیشنهاد ما به شما تبلیغات است. شاید کمی هزینه بر باشد اما بازخورد مطلوبی را به ارمغان می آورد. تبلیغات انواع مختلفی دارد اما موثرترین آن ها همانطور که در این مقاله گفتیم، تبلیغات CPI است. زیرا می توانید مطمئن باشید تا زمانی که کاربر وارد برنامه شما نشده است، هزینه ای از شما دریافت نمی گردد.

ترفندهایی برای افزایش نصب اپلیکیشن

رشد مشتری

در دسترس قراردادن اپلیکیشن خود در مارکت ها و بازارهایی مانند کافه بازار و گوگل پلی اقدام اولیه برای جذب مخاطب برای اپلیکیشن است. آژانس دیجیتال مارکتینگ دارت به شبکه ای از اپلیکیشن های خارجی که در ایران مورد استفاده مخاطب ایرانی است دسترسی دارد و می تواند لینک نصب اپبیکیشن شما را در آن ها قرار دهد.

به عنوان مثال حجم زیادی از تبلیغات درون اپلیکیشنی، اپلیکیشن Shareit و یک برند موبایل در ایران توسط تیم مدیریت کمپین ما اجرا می شود . در هنگام نگارش این مقاله روزانه ۱۰ الی ۲۰ هزار نصب بر اساس اهداف درخواستی مشتری به آن ها تحویل داده می شود.

اتریبیوشن (Attribution) سرویس چیست؟

بررسی و آنالیز

به صورت خلاصه ارائه کننده خدمات اتریبیوشن وظیفه شمردن تعداد ورودی ها و نصب ها بررسی کیفیت آن ها از روی ایونت های حادث شده داخل اپلیکیشن و جلوگیری از نصب های تقلبی را دارند. آژانس دارت برای راه اندازی کمپین های نصبی CPI به لینک و دسترسی به یکی از این سایت های ارائه کننده سرویس های اتریبیوشن نیاز دارد. در حال حاضر ارائه کننده های ایرانی عبارتند ازمتریکس، ادتریس و چابک و بهترین های خارجی عبارتند از ادجاست، تیون و اپ متریکا که تنها اپ متریکا در ایران فعال است. برای دریافت این سرویس تا روزانه چندین هزار نصب با ما تماس بگیرید.

تعرفه تبلیغات نصب اپلیکیشن چقدر است؟

همانطور که در بخش های قبل هم اشاره کردیم، هزینه نصب اپلیکیشن با تبلیغات به ازای هر نصب محاسبه می شود. از طرفی مبلغ دقیقی نمی توان به عنوان تعرفه تبلیغات در اپلیکیشن تعیین کرد چرا که وابسته به عوامل مختلفی است و در ادامه آن ها را بیان می کنیم.

 • فیلد موضوعی اپلیکیشن بازاریابی: هرچه میزان محبوبیت برنامه های نصب اپلیکیشن بیشتر باشد و مخاطبان بیشتری داشته باشند، تبلیغات آن ها نیز بهتر و سریع تر نتیجه می دهد. شما یک اپلیکیشن مناسب برای کودکان را در نظر بگیرید و در مقابل اپلیکیشن مربوط به حوزه ابزار صنعتی. قطعا اپلیکیشن مرتبط با کودک مخاطبان بیشتری دارد. به عبارتی هرچه مخاطبان هدف، سخت تر یافت شوند، هزینه تبلیغ نیز بیشتر می شود.
 • موقعیت جغرافیایی: هرچه تبلیغات شما در در نقاط مختلف تری نمایش داده شود، هزینه تبلیغ نیز قاعدتا بیشتر می شود. این امر هم بستگی به خودتان دارد که تقاضای نمایش اپ در شهرهای مختلف را داشته باشید یا خیر.
 • تعداد نصب های فعلی اپلیکیشن: اگر اپلیکیشن شما نصب های زیادی در حال حاضر دارد، پس کاربران کمتری هستند که از وجود آن بی بهره اند. از همین رو جذب کاربر فرآیند آسانی نخواهد بود، پس هزینه نصب هم بیشتر می شود.
 • محل تبلیغ: هزینه تبلیغ در جایگاه های مختلف، متفاوت است. حتی اگر بخواهید در اپلیکیشن های خاصی تبلیغ شما نمایش داده شود، هزینه تبلیغ بیشتر می شود.
 • تعداد رقبا: هرچه رقبای بیشتر و قوی تری داشته باشید که بخواهید به آن ها برسید یا از آن ها پیشی بگیرید، فرآیند تبلیغ شما سخت تر بوده و طبیعتا هزینه بیشتری می طلبد.
 • تعیین بازه زمانی مشخص برای نصب اپلیکیشن: در صورتی که بازه زمانی مشخصی برای نصب اپلیکیشن تعیین شود (به ویژه اگر کوتاه باشد) هزینه بیشتری بابت تبلیغ نصب باید پرداخت کنید.

با مزایای تبلیغات نصب اپلیکیشن بیشتر آشنا شوید

تبلیغات CPI

راه های تبلیغ برای اپلیکیشن ها بسیار متنوع است. اما چرا تقاضا برای تبلیغات نصب اپلیکیشن بیشتر است؟ این روش از مزایایی برخوردار است که آن را از سایر روش های تبلیغاتی متمایز می سازد.

 • این روش نرخ نصب بالایی را برایتان به ارمغان می آورد. اما نرخ نصب چیست؟ نرخ نصب بالا به این معنی است که تبلیغ شما در زمان مناسب، با کیفیت مناسب برای مخاطبان هدفتان نمایش داده شده است.
 • کمپین های نصب دارت، تا کنون در جذب مخاطبان بسیار موفق عمل کرده است. از طرفی این روش تبلیغ، به خودی خود موجب جلب توجه در میان انبوه برنامه های موبایلی می شود.
 • امکان مشخص شدن اینکه چه تعداد کاربر با توجه به بودجه اختصاص داده شده، وارد اپ شما می شوند وجود دارد.
 • کم ریسک بودن تبلیغات CPI نسبت به سایر روش ها یکی دیگر از مزایای آن است. زیرا زمانی هزینه از بودجه تبلیغات شما کسر می گردد که کاربر برنامه را نصب و آن را اجرا کند. دقت کنید که دیگر بابت نمایش و کلیک هزینه ای پرداخت نمی کنید، تنها برای دانلود و اجرا! بنابراین عدم فعالیت در برنامه نشان از نقص تبلیغ ندارد.

آیا جایگاه مشخصی برای نمایش تبلیغات نصب اپلیکیشن وجود دارد؟

تبلیغات نصب اپلیکیشن در شبکه های مختلفی اجرا می شود که برخی از آن ها داخلی و برخی خارجی هستند. انتخاب جایگاه مناسب معمولا توسط مجری، با توجه به هزینه تبلیغات، نوع اپلیکیشن، مخاطبین هدف و مواردی از این قبیل تعیین می شود.

شبکه هایی که تبلیغات CPI در آن ها قابل مشاهده است عبارتند از:

 • گوگل پلی
 • اپ استور
 • کافه بازار
 • گوگل
 • یوتیوب

بهترین زمان برای شروع تبلیغات CPI چه زمانی است؟

یکی از سوالاتی که همواره در مورد تبلیغات نصب اپلیکیشن وجود دارد این است که بهترین زمان برای شروع تبلیغات CPI چه زمانی است؟ در حقیقت می توان گفت از لحاظ زمانی محدودیتی وجود ندارد. شما هر زمان که اراده کنید می توانید تبلیغ خود را اجرا سازید. فقط باید قبل از شروع تبلیغات به برخی از نکات در اپلیکیشن خود توجه کنید. این نکات عبارتند از:

 • توجه به منابع سرور در صورت ارائه خدمات آنلاین؛ چرا که با افزایش تعداد کاربران و درخواست ها سرعت و عملکرد اپلیکیشن تحت تاثیر قرار می گیرد.
 • برطرف کردن مشکلات و باگ های احتمالی قبل از تبلیغ
 • بهبود برندینگ به ویژه در شرایطی که اپ شما در حال حاضر نیز یوزرهای فعال دارد.
 • توجه به مناسبت ها برای تبلیغ اپلیکیشن در صورت لزوم
 • توسعه و بهبود ویژگی های مهم اپلیکیشن قبل از تبلیغ

مجموعه هایی که تبلیغات CPI خود را به ما سپرده اند

معیارهای موفقیت یک کمپین تبلیغات نصب اپلیکیشن چیست؟

اگر شما بخواهید یک معیار برای موفقیت کمپین تبلیغات نصب اپلیکیشن در نظر بگیرید چه مولفه ای را انتخاب می کنید؟ تعداد نصب؟ تعداد کاربران؟

نظرات در این مورد متفاوت است. برخی معتقدند تعداد نصب اپلیکیشن، معیار مناسبی برای موفقیت یا شکست کمپین نیست و در مقابل برخی این عامل را نشانه موفقیت کمپین می دانند.

از جمله عوامل دیگری که توسط صاحبان کسب و کار، معیار موفقیت کمپین شمرده می شوند عبارتند از:

 • نرخ تعامل بالا
 • تعداد مخاطبین بالقوه
 • تعداد مخاطبان همراه با سود مالی
 • تعداد کاربران فعال در هر روز

نمی توان گفت این معیارها اشتباه است. اتفاقا در مقیاس های بزرگ بسیار موارد مناسبی برای تشخیص موفقیت کمپین می باشند. اما برای یک اپلیکیشن تازه کار که هیچ دیتای دقیقی از کاربر و رفتار او وجود ندارد، امکان اندازه گیری موارد فوق نیز وجود ندارد. اگر هم بخواهید این موارد را به عنوان معیارهای خود در نظر بگیرید باید بگوییم که نتیجه دقیق نیست و ممکن است پس از مدتی کاملا برعکس شود.

بنابراین شما باید تعداد کاربران را تا حد مطلوبی افزایش دهید تا بتوانید رفتار آن ها را بررسی کنید. اگر نیاز به آپدیت در اپلیکیشن احساس کردید انجام دهید و مجدد به سراغ کاربران جدید بروید. این چرخه تا جایی تکرار می شود که بتوانید دیتای دقیقی از کاربران اپ خود داشته باشید و با توجه به آن بتوانید میزان موفقیت کمپین خود را بسنجید.

تبلیغات نصب اپلیکیشن با دارت؛ اما چرا؟

تبلیغات نصب اپلیکیشن زمانی اثربخش است که توسط افراد متخصص انجام شود. افراد متخصص در این زمینه، به واسطه فعالیتشان از تجربه و مهارت لازم برخوردارند. از همین رو آشنایی آن ها با مشکلات احتمالی بیشتر است و می دانند که چطور تبلیغات موثرتری را اجرا کنند.

آژانس دیجیتال دارت به واسطه تجربه و مهارت کارشناسان خود، سابقه درخشانی در زمینه تبلیغات نصب اپلیکیشن را به خود اختصاص داده است. کارشناسان ما با مدیریت تبلیغات و توجه به تمام جوانب و مشکلات احتمالی همواره بهترین نتایج را برای تبلیغات نصب اپلیکشین داشته است.

سوالات شما در مورد تبلیغات CPI

تبلیغات CPI مخفف عبارت Cost Per Install است. با این روش شما می توانید اپلیکیشن خود را تبلیغ کنید و کاربر را مستقیم به صفحه دانلود آن هدایت کنید. علت نامگذاری هم از این باب است که هزینه به ازای هر یک نصب محاسبه می شود و نمایش یا کلیک روی تبلیغ، هزینه ای برای شما ندارد.

هزینه دقیقی برای تبلیغات CPI نمی توان تعریف کرد چرا که به عوامل مختلفی مانند تعداد مخاطبان، میزان تقاضا برای اپلیکیشن، موقعیت جغرافیایی، محل تبلیغ و ... بستگی دارد.

بله، هر کدام از این ها بسته به عوامل مختلف، هزینه های متفاوتی دارند.

تبلیغات CPI مزایای متعددی دارد اما مهم ترین آن را اگر بخواهیم بگوییم کم ریسک بودن و جلوگیری از هدر رفتن بودجه تبلیغ دهنده است.

و در پایان این که...

در این مقاله سعی کردیم در مورد تمام دغدغه هایی که ممکن است در مورد تبلیغات نصب اپلیکیشن وجود داشته باشد صحبت کنیم. متوجه شدیم که CPI چیست و چه مزایایی دارد. با انتخاب تبلیغات نصب اپلیکیشن می توانید نرخ بازگشت سرمایه خود را نیز اندازه گیری کنید. تبلیغات نصب اپلیکیشن در بسترهای پر مخاطبی چون گوگل پلی، اپ استور، یوتیوب و کافه بازار اجرا می شود.

دیگر مقالات