سفارش تولید محتوا

تولید محتوا، سکوی پرتاب شما به قله موفقیت خواهد بود؛ اگر هدفمند باشد! تیم نویسندگان دارت با تهیه محتواهای یونیک و اصولی آماده همکاری با شماست.

 سفارش تولید محتوا

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ دارت مشتاقیم تا با شناخت عمیق شرکت ها و بررسی دقیق بازاری که در آن رقابت می کنند، بهترین خدمات تولید محتوا و تدوین تقویم و استراتژی محتوایی را در زمینه های تخصصی هر کسب و کار ارائه دهیم. بازاریابی محتوایی تکنیکی کارآمد برای جذب مخاطبان بالقوه و تبدیل آن ها به مشتریان آینده است که نیازمند بهره مندی از تیم نویسندگان متخصص و آشنایی کامل با روش های تحلیل بازار است. تیم دارت با برخورداری از این ابزارها و پایبندی به اصول زمانبندی و تولید محتوای یونیک و سئو شده، برون سپاری سفارشات تولید محتوای شما را با بالاترین تعهد کاری بر عهده می گیرد.

خدمات تولید محتوا

تولید محتوای یونیک و سئو شده که همسو با اهداف تجاری و بازار هدف سازمان باشد، کلید اصلی موفقیت شما در فضای رقابتی دیجیتال مارکتینگ است. رسیدن به چنین محتوایی که تضمین کننده تبدیل مخاطب به مشتری است نیازمند چینش یک استراتژی دقیق و پیاده سازی آن در قالب یک تقویم محتوایی هدفمند است تا فرایند تولید و انتشار محتوا طبق یک برنامه از پیش تعیین شده پیش برود. آژانس دیجیتال مارکتینگ دارت با بررسی کامل کسب و کار شما و آنالیز شرکت های رقیب تخصصی ترین تیم محتوایی مرتبط با حوزه فعالیتتان را در اختیار شما قرار می دهد.

 سفارش تولید محتوا

تولید محتوا

تیم تولید محتوای دارت پاسخگوی نیازهای شما در تمام حوزه های محتوایی اعم از محتوای فارسی و انگلیسی، یو  ایکس رایتینگ و کپی رایتینگ های جذاب و منحصر بفرد با تکنیک تولید محتوایی با کیفیت است. نویسندگان ما با در نظر گرفتن لحن برند، محتوایی یونیک و سئو شده و مختص زمینه فعالیت کسب و کار شما تولید می کنند تا به بهترین شکل ممکن در فضای دیجیتال مارکتینگ ظاهر شوید.

تقویم محتوایی

برنامه ریزی محتوا نه تنها گزارشی دقیق از زمان انتشار و بروزرسانی محتواهای سایت به شما می دهد، بلکه ابزاری کارآمد جهت کنترل فرایند و پایبندی به ددلاین های تعیین شده است تا بتوانید بازدهی استراتژی های اجرا شده را در طولانی مدت تخمین بزنید. آژانس بازاریابی دارت یک تقویم محتوایی دقیق با اهداف بلندمدت برای کسب و کارتان تدوین می کند تا هیچ بخشی از استراتژی خود را به شانس نسپارید!

برنامه ریزی برای محتوا
استراتژی بازاریابی محتوا

استراتژی محتوایی

هدایت مشتری در مسیر قیف فروش نیازمند شناخت دقیق مخاطب، تحقیق کلمات کلیدی حوزه مورد نظر و هدف گیری شبکه های اجتماعی مرتبط است. آژانس دیجیتال مارکتینگ دارت با کمک گرفتن از تمام این ابزارها و در نظر داشتن اهداف تجاری شرکت، نحوه توزیع و فرکانس انتشار محتوا را در یک بازه زمانی مشخص و در قالب یک استراتژی محتوایی کارآمد برایتان تعریف می کند.

نکات مهم قبل از سفارش تولید محتوا

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ دارت مشتاقیم تا با کسب وکار شما و اهداف کلیدی مدنظرتان بیشتر آشنا شویم تا در نهایت تخصصی ترین خدماتمان را در زمینه تولید محتوا برای شما ارائه کنیم. از این رو پیشنهاد می کنیم که پیش از سفارش تولید محتوا حتماً هدف اصلی خود از محتوای تولید شده را مشخص کنید و با تیم مارکتینگ خود در مورد لحن و مخاطبین اصلی محتوا به توافق برسید. این تصمیمات از پیش تعیین شده کمک می کند تا فرایند تدوین استراتژی و تقویم محتوایی در سریع ترین زمان ممکن و کاملاً مطابق با اهداف تجاری کسب و کار شما محقق شود.

نوع محتوا

تیم نویسندگان آژانس دیجیتال مارکتینگ دارت خدمات متنوعی در تمام زمینه های تولید محتوا اعم از محتوای یونیک، آموزشی، تبلیغاتی، رپورتاژ آگهی و محتواهای سئو شده و بروز در اختیار شما قرار می دهند. پس نوع محتوای مدنظرتان را با ما در میان بگذارید تا بهترین تیم نویسندگان آن حوزه را به شما اختصاص دهیم.

کلمات کلیدی 

کلمات کلیدی مهم ترین ابزار شما برای کسب جایگاه در سرچ گوگل هستند. بنابراین کیوردهای حوزه کاری موردنظرتان را با ما به اشتراک بگذارید تا بهترین استراتژی محتوایی را برای اهداف تجاری تان تدوین کنیم. البته اگر می خواهید محتواهایی با نرخ کلیک بالا را تجربه کنید، خدمات سئو سایت دارت را از قلم نیندازید.

لحن

شخصیت و هویت برند شما تا حد زیادی تعیین کننده لحن محتوای شماست. بنابراین پیش از ثبت سفارش تولید محتوا لحنی که می خواهید در شبکه های اجتماعی و سایت های تبلیغاتی به دیگران معرفی کنید را بشناسید و آن را همسو با چهره کلی کسب و کارتان انتخاب کنید.

هدف محتوا

اهداف بلندمدت کسب و کار شما نقش مهمی در تدوین یک استراتژی محتوایی کارآمد دارند. پس با بررسی دقیق نوع محتوا و کلمات کلیدی هدف گیری شده، چشم انداز درازمدتی که از تولید محتوا دارید را مشخص کنید و با تیم نویسندگان دارت در میان بگذارید.

مخاطبین محتوا

هدف از تولید محتوا رساندن خدمات کسب و کار به گوش افرادی است که به آن خدمات نیاز دارند. تیم نویسندگان دارت با شناخت دقیق مخاطب هر کسب و کار، محتوایی یونیک تر و مختص کاربران آن ها تولید می کنند تا هزینه های بازاریابی به هدر نرود. 

مراحل تولید محتوای با کیفیت در دارت

ما در آژانس مارکتینگ دارت تصمیم گرفته ایم تا با ایجاد یک فرایند شفاف و دقیق، شما را در تمام مراحل تولید محتوا همراهی کنیم. این مراحل شامل آنالیز رقبای کسب و کار، تهیه استراتژی محتوایی، تدوین تقویم انتشار محتوا، ارائه محتوای با کیفیت، ویرایش و بازبینی های ضروری و تحویل نهایی کار می باشد. در طول این مراحل شما می توانید بینش و اهداف سازمانی خود را در رابطه با استراتژی محتوا با ما در میان بگذارید و بهترین نتیجه را از یک محتوای هدفمند بدست آورید.

 سفارش تولید محتوا

بررسی و آنالیز رقبا

قدم اول در تولید یک محتوای باکیفیت، بررسی سهم کسب و کار شما از بازار هدف و آنالیز رقباست. تیم مارکتینگ دارت با تحلیل نقاط ضعف و قوت رقیبان شما به یک جمع بندی دقیق از روش های ورود به بازار بدست می آورد که می تواند ابزار مناسبی برای تدوین یک استراتژی محتوایی نوآورانه و کارآمد باشد.

تهیه استراتژی محتوا

ما در دارت با کنار هم گذاشتن تمام داده های کسب و کار شما اعم از هدف، لحن، کلیدواژه ها و ترسیم طرح کلی ساختار محتوایی، استراتژی نهایی را در اختیار شما قرار می دهیم. در صورتی که فقط برای یک محتوای تکی با ما همکاری کنید، باز هم استراتژی کلی آن به شما ارائه می شود.

تهیه تقویم محتوایی

پس از بررسی رقبا و تعیین راهبرد کلی محتوا، نوبت می رسد به نحوه انتشار و توزیع محتوا در پلتفرم های متفاوت. آژانس دارت با در نظر داشتن پرسونای مخاطب یک برنامه ریزی دقیق با زمانبندی های منظم برای محتواها در نظر می گیرد که می تواند معیار مناسبی برای اندازه گیری عملکرد استراتژی محتوایی شما باشد.

تولید محتوای باکیفیت

بسته به اینکه محتوای مورد نظر شما در چه زمینه ای است و به چه میزان تخصصی نیاز دارد، آژانس دارت بهترین تیم نویسندگان را در نظر می گیرد تا با شناخت دقیق آن حوزه و رعایت اصول بهینه سازی سئو، محتوایی هدفمند و باکیفیت برایتان تولید کنند.

ادیت و بازبینی

هدف آژانس دیجیتال مارکتینگ دارت کمک به رشد کسب و کارها در فضای دیجیتال مارکتینگ از طریق ارائه خدمات نتیجه بخش است. بنابراین تمام محتواهای تولیدشده توسط تیم نویسندگان ما جهت بازبینی و ویرایش نهایی در اختیار شما قرار می گیرند تا همکاری رضایت بخشی را با ما تجربه کنید.

تحویل محتوا

پس از رسیدن به یک استراتژی محتوایی ثمربخش، پیاده سازی آن در قالب یک تقویم انتشار دقیق و برنامه ریزی شده، تولید محتوای تخصصی و انجام بازبینی های نهایی، تیم دارت آماده است تا سفارشات تولید محتوا را با تضمین بهترین عملکرد به شما تحویل دهد.

تعرفه خدمات تولید محتوا چقدر است؟

بسته به اینکه سفارش تولید محتوای شما فقط محدود به چند محتوای کوتاه باشد یا چینش صفر تا صد یک استراتژی محتوایی، تعرفه های متفاوتی برای آن در نظر گرفته می شود. از طرفی در هزینه تولید محتوا فاکتورهای زیادی مانند نوع نگارش، لحن محتوا و تعداد کلمات دخیل هستند که می توانند در تعرفه نهایی خدمات تولید محتوا تاثیرگذار باشند. بنابراین پیشنهاد می کنیم برای تعیین تعرفه دقیق خدمات مورد نیاز و دریافت مشاوره بازاریابی محتوا حتماً فرم موجود در انتهای صفحه را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

مزایای خدمات تولید محتوا در دارت

برون سپاری تولید محتوا همیشه کار آسانی نیست و انتخاب آژانس تولید محتوایی که محتوایی هم راستا با اهداف کسب و کار شما تولید کند باید بسیار محتاطانه انجام شود. از این رو آژانس دیجیتال مارکتینگ دارت تصمیم دارد تا با ارائه تیم نویسندگان متخصص، پایبندی به زمانبندی های دقیق، رعایت اصول اساسی سئو و تولید محتوای یونیک و منحصر  بفرد، تجربه شما را از برون سپاری های محتوایی دگرگون کند.

تیم نویسنده متخصص

انتخاب نویسنده ای که به موضوع محتوا تسلط کافی داشته باشد، کلید اصلی تولید یک محتوای باکیفیت است. تیم دارت با شناخت عمیق کسب و کار و دستیابی به درکی درست از هدف تولید محتوا، تیمی از نویسندگان مرتبط با حوزه مورد نظر را در اختیارتان قرار می دهد تا حرفه ای ترین محتوا را در سایت خود منتشر کنید.

زمانبندی حرفه ای

زمانبندی درست و پایبندی به تاریخ های تعیین شده برای انتشار محتوا، تاثیر بالایی در عملکرد نهایی استراتژی محتوایی شما دارد. بنابراین آژانس دیجیتال مارکتینگ دارت تمام تلاش خود را می کند تا کوچک ترین تاخیری در تحویل محتوا متوجه برنامه ریزی های بلندمدت شما نشود.

رعایت اصول سئو

نگارش متن سئو شده و یوزر فرندلی حرف اول اصول بازاریابی محتوایی را می زند. از این رو تیم دارت تضمین می کند که تمام محتواهای ارائه شده توسط نویسندگان مجموعه، کاملاً مطابق با آخرین استانداردهای سئویی روز باشند و بهترین نتیجه را در موتور جستجوی گوگل دریافت کنند.

محتوای یونیک و منحصر بفرد

محتوای دست اول نه تنها پاسخی به نیازهای حل نشده مخاطب می دهد بلکه از نظر گوگل هم بسیار جذاب و مورد پسند است. نویسندگان تیم دارت با بهره مندی از دانش گسترده کلمات، محتوایی برای شما تولید می کنند که نظیرش را در هیچ وبسایت دیگری نخواهید دید.

جهت دریافت مشاوره بازاریابی محتوایی و خدمات تولید محتوا، فرم مربوطه را تکمیل کنید.