سفارش تولید محتوا

سفارش تولید محتوا

خدمات تولید محتوا با کیفیت و سئو شده توسط کارشناسان محتوا متخصص

فهرست مطالب

خدمات تولید محتوا و بازاریابی محتوا برای هر کسب و کاری

تولید محتوای با کیفیت و بازاریابی محتوا، تکنیکی است مبتنی بر ایجاد محتوای مرتبط و ارزشمند برای جذب مشتریان بالقوه. خدمات مدیریت محتوا یک مزیت بلند مدت برای هر شرکتی به شمار می آید. اما مدیریت یک تیم تولید محتوا برای همه افراد کار ساده ای نیست. ممکن است بپرسید اگر آن را برون سپاری کنیم چطور؟

در وهله اول، در طول مدیریتِ کلیه ارتباطات، سنجش نتایج و ارزیابی نظرات، بازخورد دائمی بین آژانس دیجیتال مارکتینگ و شرکت وجود خواهد داشت که هدف، انجام تنظیمات لازم خواهد بود. یک آژانس خوب قادر است استراتژی محتوایی را بر اساس اهداف بلندمدت شرکت شما و انتظارات مخاطبان از شما ارائه دهد.

خدمات بازاریابی محتوایی آژانس تولید محتوا دارت

استراتژی بازاریابی محتوا

ایجاد استراتژی بازاریابی محتوا

ما یک استراتژی بازاریابی محتوا برای تعیین نوع محتوا و چگونگی توزیع آن تدوین می کنیم تا مشتری بالقوه را در طول قیف فروش همراهی کند.

این استراتژی نوع محتوا، پلتفرم ها و کانال های توزیع را با در نظر گرفتن صدای برند، ویژگی های جایگاه تجاری و مخاطبان آن تعریف می کند.

برنامه ریزی محتوا

پس از تعریف استراتژی، برنامه ریزی محتوا انجام می شود. در آژانس بازاریابی محتوا دارت، ما یک تقویم محتوایی با تاریخ های دقیق انتشار، آماده می کنیم تا هیچ بخشی را به شانس نسپاریم.

مشتریان می توانند به صورت ماهانه تقویم محتوایی را بررسی نموده تا در جریان روند تولید محتوا قرار گرفته و تأیید خود را اعلام کنند.

برنامه ریزی برای محتوا
تولید محتوا

سفارش تولید محتوا

پس از مشخص شدن محتوایی که قرار است منتشر شود، نوبت به ایجاد آن می رسد. تیم داخلی ما محتوای مورد نیاز (محتوای متنی یا بصری) را ایجاد می کند و آن را در پلتفرم های مناسب زمان بندی کرده یا طبق توافق برای مشتری ارسال می کند.

مطالعه کانال های توزیع محتوا نکته مهمی است که تیم تولید محتوا دارت به صورت استراتژیک آن ها را مطالعه و بررسی می کند تا محتوا در زمان مناسب به کاربر مناسب برسد.

خدمات سفارش تولید محتوا در دارت

 

محتوای تولید شده در آژانس دیجیتال مارکتینگ دارت از برخی ویژگی ها برخوردار است که به شرح زیر می باشد:

محتوای معتبر و به روز

نویسندگان متخصص دارت همواره در حوزه های مختلف سعی در به روز نگه داشتن و همگام کردن خود با منابع داخلی و خارجی دارند؛ بنابراین با سفارش تولید محتوا از تیم دارت محتوای معتبر، آپدیت و مرتبط با تجارتتان را تحویل می گیرید.

تولید محتوای یونیک

کارشناسان محتوا در دارت به ایجاد محتوای یونیک (کپی نشده) می پردازند که از لحاظ برندسازی شخصی، کسب رتبه برتر در گوگل، کاهش هزینه های اضافی، جذب ترافیک ارگانیک و … برای تجارت شما اهمیت دارد.

 تولید محتوای باکیفیت و سئو شده

محتوای سئو شده شانس طلایی برای رشد مخاطبان بالقوه شما است. تیم محتوای دارت به طور کامل با اصول سئوی لازم برای تولید محتوا آشنا هستند. از همین رو به رشد ترافیک ارگانیک وب سایت شما کمک خواهد کرد.

 
 
 

مزایای استفاده از خدمات مدیریت محتوای دارت

مزیت استفاده از تولید محتوا

تولید محتوای با کیفیت ، منجر به شناخت بیشتر مشتریان از فعالیت و محصولات شما می شود. همین شناخت و معرفی سبب جلب اعتماد آن ها به شما و کسب و کارتان می گردد. این اعتماد نیز به رونق کسب و کار و فروش بیشتر محصول منتهی می شود. فروش بدون اعتماد حاصل نمی شود و اعتماد، نتیجه ارتباط خواهد بود. در واقع تولید محتوا یک روش مطلوب برای ایجاد ارتباط اولیه به شمار می آید. ارتباطی که در نهایت حلقه اعتماد و فروش را به دنبال خواهد داشت.

جذب مشتریان جدید

یک استراتژی خوب بازاریابی محتوا به ما کمک می کند تا مشتریان جدیدی که به دنبال راه حلی برای مشکلات خود هستند را جذب کنیم.

بهبود قیف فروش

ایجاد محتوای مناسب در زمان مناسب چرخه های فروش را کوتاه می کند و مشتریان را در قیف فروش ترغیب به خرید خواهد کرد.

رشد آگاهی از برند

 تمرکز بر تولید محتوا موجب رشد شناخت و اعتبار برند کسب و کار شما خواهد شد. با سفارش تولید محتوای با کیفیت از آژانس تولید محتوا دارت به افزایش اعتبار و شناخت و در نهایت به فروش بیشتر کسب و کارتان کمک کنید.

فرآیند تولید محتوای باکیفیت چگونه است؟

محتوای خوب و باکیفیت به راحتی تولید نمی شود. برای تولید محتوای خوب برخی تکنیک ها به کار گرفته می شود تا بتوان به نتیجه مورد نظر دست پیدا کرد. ابن محتوا باید با در نظر داشتن فعالیت سایر رقبا، نیاز مخاطبان و سایر تکنیک های تخصصی تولید و انتشار داده شود. در این راستا فرآیندی اجرا می شود که مراحل آن به شرح زیر است.

مطالعه محتوا و اهداف شما

در گام اول ما به عنوان یک آژانس تولید محتوا برای داشتن درک درستی از وضعیت فعلی به بررسی هویت برند و اهداف بازاریابی، محتواهای موجود شما می پردازیم.

کلمات کلیدی و رقبا

در گام بعدی به تجزیه و تحلیل کلمات هدف تجارت شما خواهیم پرداخت. در این مرحله، تیم بازاریابی محتوایی دارت به بررسی و تحلیل رقبا می پردازند تا نقاط قوت آن ها را از لحاظ محتوا شناسایی کنند.

تولید محتوا

تیم محتوای آژانس بازاریابی دارت سبک و لحن خود را با سبکی که بازتاب دهنده هویت و صدای شرکت شما باشد تطبیق می دهد تا بتواند مخاطبان بیشتری را تحت تأثیر قرار دهد.

ویرایش و بازنگری

کار ما با نوشتن تمام نمی شود. علاوه بر آن ویرایش و بازنگری محتواها را به طور مداوم و بر اساس تجزیه و تحلیل داده ها تنظیم خواهیم کرد.

 محتوای سئو شده

 شما با سفارش تولید محتوا در دارت  نه تنها محتوای با کیفیت متنی دریافت خواهید کرد  بلکه  از لحاظ سئو تمامی  امتیازهای سئو بودن محتوا  را خواهید داشت.  برای  کسب اطلاعات بیشتر در مرود خدمات سئو سایت  کلیک کنید

جهت دریافت مشاوره بازاریابی محتوایی و خدمات تولید محتوا، فرم مربوطه را تکمیل کنید.

سوالات متداول

دستمزد تولید محتوا آژانس دارت نسبت به عوامل مختلف متغیر است. برای اطلاع دقیق از آن می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

عواملی مانند حجم مقاله، حوزه تخصص، درجه سختی کلمات کلیدی، زمان تحویل مقاله در هزینه تولید محتوا تأثیر گذارند.

خدمات مدیریت و تولید محتوا آژانس دارت توسط متخصصان آشنا به سئو و عوامل فنی تولید محتوا صورت می گیرد که سال ها در این زمینه فعالیت داشته اند. ارائه تقویم محتوایی و استراتژی محتوای متناسب با هر کسب وکار دلایلی است که ما را از سایر رقبایمان متمایز کرده است. علاوه بر این ما یک تیم پشتیبانی 24/7 در اختیار مشتریان خود قرارمی دهیم که هر نگرانی را از بابت ویرایش و بازنگری محتوا رفع می کند.

خدمات دیگر دارت