طراحی سایت

فهرست مطالب

سفارش طراحی سایت حرفه ای

  با خدمات   طراحی سایت  شرکتی و فروشگاهی  دارت کسب و کار خود را در دنیای دیجیتال بدرخشید!

سفارش طراحی سایت

طراحی سایت یا معجزه سایت

«دیده شدن» عنصرمهم برای پیشرفت هر کسب‌وکاری است. دارت بر این باور است که می‌تواند توجه و نگاه به کسب‌وکارتان را به شکل چشم‌گیری بین مشتریان افزایش دهد.

کافی است یک‌بار به دارت اعتماد کنید و نتیجه کار را با چشم خود ببینید. کارنامه دست‌کم ۵ سال گذشته ما، پراز نتایج درخور و رضایت مشتری است. رضایتی که غالبا با ادامه همکاری دوطرف به اوج خود رسیده است.

امروزه سایت‌های اطلاع‌رسانی نقش موثری در شناسایی و دیده شدن کسب‌وکارها ایفا می‌کنند. سفارش طراحی سایت از مهم‌ترین فعالیت‌های دارت به‌حساب می‌آید و در دنیای فناوری هر کسب‌وکاری تا میزان زیادی با سایتش شناخته می‌شود که از ویژگی‌هایی مانند به‌روزبودن، طراحی زیبا و جذاب برخوردار باشد.

مجموعه مجرب، خلاق و جوان دارت باآگاهی از شیوه‌های مختلف تاثیرگذاری روی مشتری، علاوه‌بر طراحی سایت‌های جدید تاثیرگذار، سایت‌های قدیمی را هم با آخرین طراحی و قابلیت‌های روز، اجرا می‌کند که کسب‌وکارتان در کنار جذب مشتری بیشتر، به حفظ این مشتریان نیز منجر شود.

رونق کسب‌وکار با  طراحی سایت حرفه ای

دیجیتالی‌شدن بخش‌های خدماتی، صنعتی و حتی کشاورزی مزیت‌های فراوانی برای این حوزه‌ها به همراه دارد که در نهایت به سود و منفعت بیشتری برای این بخش‌ها منجر می‌شود. کسب‌وکار که در هر سه بخش این تقسیم‌بندی وجود دارد یکی از حوزه‌هایی محسوب می‌شود که دیجیتالی‌شدن به رونق این حوزه‌های منتهی می‌شود.
امروزه دیجیتالی‌شدن کسب‌وکارها به عنوان یک ضرورت در مشاغل مورد توجه قرار گرفته و مدیرانی که ازاین تحول در کسب‌وکارخود بهره گرفته‌اند به سود و منفعت قابل توجهی رسیده‌اند. براساس یک مطالعه جهانی در سال ۲۰۱۷، بیش از ۲۵ درصد از سازمان‌ها به مشاغل دیجیتالی تبدیل شده‌اند و از آن پس نیز این آمار رفته‌رفته روبه افزایش بوده است. این آمار نشان می‌دهد که اهمیت دیجیتالی‌شدن کسب‌وکارها هر روز برای صاحبان مشاغل و کسب‌وکارها در حال افزایش است.
همین آمار به این نکته اشاره می‌کند که ۸۵ درصد مدیران دستیابی به بلوغ دیجیتال برای موفقیت کسب‌وکار و سازمان را بسیار حیاتی و مهم می‌دانند ازاین‌رو دیجیتالی‌نشدن کسب‌وکارها در دنیای فناوری و ارتباطات را مانع پیشرفت و رونق اقتصادی و دستیابی به سود‌ومنفعت بیشتر می‌دانند.
بااین‌حال خیلی از مدیران نمی‌دانند چگونه قادر خواهند بود از فرصت‌هایی که دنیا دیجیتال برای کسب‌وکارها ایجاد می‌کند، بهره ببرند. درحالی‌که خیلی از کسب‌وکارها با حرکت به سمت دیجیتالی‌شدن و دیجیتال‌سازی، باعث رونق کسب‌وکارشان شده‌اند.
به باور بسیاری از کارشناسان، کسب‌وکارها و سازمان‌هایی که به موضوع دیجیتالی‌شدن بی‌اعتنایی می‌کنند و اهمیتی برای آن قائل نمی‌شوند، کسب‌وکارشان همواره در معرض تهدید و تعطیلی خواهد بود. امروزه رقابت در کسب‌وکارها تنگاتنگ شده ازاین رو صاحبان کسب‌وکارها برای هوشمندسازی واحد خود باید موضوع دیجیتالی‌شدن را دراولویت برنامه‌های خود قراردهند.

مزایای  سفارش طراحی سایت دارت

۱. افزایش فروش کسب و کارها

طراحی وب  و راه‌اندازی سایت در واقع سرمایه‌گذاری برای کمک به گسترش کسب‌وکارتان خواهد بود. این سایت ویترینی برای معرفی کسب‌وکارتان است و در صورتی‌که محتوای آن برای مشتریان و مخاطبان جذاب‌تر و خواندنی‌تر باشد بیشتر از محصولاتتان استقبال خواهند کرد. در واقع قابلیت سایت مثل طراحی سایت فروشگاهی خواهد بود که مشتریان با دیدن آن، محصول شما را برای خرید انتخاب می‌کنند البته با این تفاوت که سایت شما ۲۴ ساعته در دسترس است و مشتریان هر وقت که تمایل داشته باشند می‌توانند از انواع محصولات شما آگاهی یابند و حتی سفارش خرید آن را بدهند. بنابراین راه‌اندازی سایت سرمایه‌گذاری برای توسعه بیشتر کسب‌وکارتان محسوب می‌شود و هرگز صرف هزینه بیهوده نخواهد بود.

۲. طراحی سایت تخصصی

متخصصان دارت در طراحی سایت اختصاصی در کنار توجه شایسته و مطلوب به نیازهای واقعی هر کسب‌وکار، براساس شناخت نیاز مشتریان و کسب‌وکارها به این کار اقدام می‌کنند. دارت طراحی سایت حرفه‌ای و تخصصی را علاوه بر درنظرگرفتن نیازها و اهداف کسب‌وکار، به جذابیت و تاثیرگذاری لازم روی مخاطب هم نگاه می‌کند. افزایش فروش و تعداد بازدیدکنندگان، برندسازی، اطلاع‌رسانی سریع، معرفی سریع محصول، افزایش مشتریان‌، گسترش بخش بازاریابی و افزایش رضایت‌مندی مشتریان از جمله فاکتورهایی است که متخصصان دارت در طراحی سایت درنظر می‌گیرند.

۳.طراحی وب زیبا و کاربردی

شرکت طراحی سایت دارت از افراد متخصص، خلاق و جوان تشکیل شده است که طراحی سایت با وردپرس برنامه‌نویسی و طراحی گرافیک اختصاصی را با بهره‌گیری از پلتفرم‌های معتبر انجام می‌دهند. طراحی ظاهری زیبا، سیستم مدیریت محتوای تاثیرگذار، بهینه‌سازی، تدوین راهبردهای فروش و مدیریت کسب‌وکار از ویژگی‌های کار متخصصان طراحی سایت دارت است تا صاحبان کسب‌وکارها بتوانند بخوبی فضای کاری خود را مدیریت و سپس به سود و منفعت بیشتری نایل آیند.

۴. دریافت مشاوره طراحی سایت رایگان

مشاوره از بخش‌های فعال سفارش طراحی سایت  آژانس دیجیتال مارکتینگ دارت است که در این بخش کارشناسان به پرسش‌های مختلف کسب‌وکارها پاسخ می‌دهند. در این قسمت کسب‌وکارها می توانند به‌صورت رایگان در خصوص طراحی سایت از کارشناسان یادشده مشاوره دریافت کنند. تجربه پنج‌ساله دارت نشان می‌دهد که طراحی وب‌سایت یک فرایند بلند‌مدت است و اگر به آن نگاهی کوتاه‌مدت داشته باشید، احتمالا برای رسیدن به نتیجه مطلوب راه دشواری خواهید داشت.

۵. خدمات پشتیبانی سایت

آژانس دیجیتال مارکتینگ دارت، خدمات پشتیبانی به صاحبان کسب‌وکار و مشتریان ارائه می‌دهد. این خدمات پشتیبانی در اسرع وقت و از طریق متخصصان کارآمد این آژانس در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.
این پشتیبانی و خدمات شامل بررسی کمی‌و‌کیفی کسب‌وکار، بازار، مخاطبان، تشکیل نشست‌های مشترک با نفرات کلیدی کسب‌وکار، شناسایی نقاط قوت و ضعف، بررسی مشکلات احتمالی و برنامه‌ریزی و شناسایی راه‌حل‌ها خواهد بود.
همچنین بررسی کمی شبکه‌های اجتماعی رقبا، شبکه اجتماعی کسب‌وکار و وب‌سایت کسب‌وکار از جمله خدمات این آژانس به کسب‌وکارها و مشتریان است.

فرم زیر را تکمیل کنید

جهت دریافت مشاوره خدمات طراحی سایت، فرم مربوطه را تکمیل کنید.

خدمات دیگر دارت