سفارش طراحی سایت حرفه ای با جدیدترین تکنیک ها

سفارش طراحی سایت

با خدمات طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی دارت، در دنیای دیجیتال بدرخشید!

فهرست مطالب

طراحی سایت یا معجزه سایت!

«دیده شدن» عنصر مهم برای پیشرفت هر کسب و کاری است. دارت بر این باور است که می‌تواند توجه و نگاه به کسب و کارتان را به شکل چشمگیری بین مشتریان افزایش دهد.

کافی است یک بار به دارت اعتماد کنید و نتیجه کار را با چشم خود ببینید. کارنامه دست کم ۵ سال گذشته ما، پر از نتایج درخور و رضایت مشتری است. رضایتی که غالبا با ادامه همکاری دو طرف به اوج خود رسیده است.

امروزه سایت های اطلاع رسانی نقش موثری در شناسایی و دیده شدن کسب و کارها ایفا می کنند. سفارش طراحی سایت از مهم ترین فعالیت های دارت به حساب می آید و در دنیای فناوری هر کسب و کاری تا میزان زیادی با سایتش شناخته می شود که از ویژگی هایی مانند به روز بودن، طراحی زیبا و جذاب برخوردار باشد.

مجموعه مجرب، خلاق و جوان دارت با آگاهی از شیوه های مختلف تاثیرگذاری روی مشتری، علاوه بر طراحی سایت های جدید تاثیرگذار، سایت های قدیمی را هم با آخرین طراحی و قابلیت های روز، اجرا می کند که کسب و کارتان در کنار جذب مشتری بیشتر، به حفظ این مشتریان نیز بپردازد.

جهت دریافت مشاوره خدمات طراحی سایت، فرم مربوطه را تکمیل کنید.

رونق کسب و کار با طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت

دیجیتالی شدن بخش های خدماتی، صنعتی و حتی کشاورزی مزیت های فراوانی برای این حوزه ها به همراه دارد که در نهایت به سود و منفعت بیشتری برای این بخش ها منجر می شود. کسب و کار که در هر سه بخش این تقسیم بندی وجود دارد یکی از حوزه هایی محسوب می شود که دیجیتالی شدن به رونق این حوزه های منتهی می شود.

امروزه دیجیتالی‌ شدن کسب و کارها به عنوان یک ضرورت در مشاغل مورد توجه قرار گرفته و مدیرانی که از این تحول در کسب و کار خود بهره گرفته اند به سود و منفعت قابل توجهی رسیده اند. بر اساس یک مطالعه جهانی در سال ۲۰۱۷، بیش از ۲۵ درصد از سازمان ها به مشاغل دیجیتالی تبدیل شده اند و از آن پس نیز این آمار رفته رفته رو به افزایش بوده است. این آمار نشان می دهد که اهمیت دیجیتالی شدن کسب و کارها هر روز برای صاحبان مشاغل و کسب و کارها در حال افزایش است.

همین آمار به این نکته اشاره می کند که ۸۵ درصد مدیران دستیابی به بلوغ دیجیتال برای موفقیت کسب و کار و سازمان را بسیار حیاتی و مهم می دانند از این‌ رو دیجیتالی نشدن کسب‌ و کارها در دنیای فناوری و ارتباطات را مانع پیشرفت و رونق اقتصادی و دستیابی به سود‌ و منفعت بیشتر می‌ دانند.

با این‌ حال خیلی از مدیران نمی‌ دانند چگونه قادر خواهند بود از فرصت‌ هایی که دنیا دیجیتال برای کسب‌ و کارها ایجاد می‌ کند، بهره ببرند. در حالی‌ که خیلی از کسب‌ و کارها با حرکت به سمت دیجیتالی‌ شدن و دیجیتال‌ سازی، باعث رونق کسب‌ و کارشان شده‌ اند.

به باور بسیاری از کارشناسان، کسب‌ و کارها و سازمان‌ هایی که به موضوع دیجیتالی‌ شدن بی‌ اعتنایی می‌ کنند و اهمیتی برای آن قائل نمی‌ شوند، کسب‌ و کارشان همواره در معرض تهدید و تعطیلی خواهد بود. امروزه رقابت در کسب‌ و کارها تنگاتنگ شده از این رو صاحبان کسب‌ و کارها برای هوشمندسازی واحد خود باید موضوع دیجیتالی‌ شدن را در اولویت برنامه‌ بازاریابی خود قرار دهند.

پس از سفارش طراحی سایت، برخی اقدامات دیگر نیز برای رشد کسب و کار باید انجام شود که عبارتند از:

علاوه بر طراحی سایت، می توانید از این خدمات در مجموعه دارت نیز بهره مند شوید.

مزایای سفارش طراحی سایت دارت

افزایش فروش کسب و کارها

طراحی وب و راه‌ اندازی سایت در واقع سرمایه‌ گذاری برای کمک به گسترش کسب‌ و کارتان خواهد بود. این سایت ویترینی برای معرفی کسب‌ و کارتان است و در صورتی‌ که محتوای آن برای مشتریان و مخاطبان جذاب‌ تر و خواندنی‌ تر باشد بیشتر از محصولاتتان استقبال خواهند کرد. در واقع قابلیت سایت مثل طراحی سایت فروشگاهی خواهد بود که مشتریان با دیدن آن، محصول شما را برای خرید انتخاب می‌کنند البته با این تفاوت که سایت شما ۲۴ ساعته در دسترس است و مشتریان هر وقت که تمایل داشته باشند می‌ توانند از انواع محصولات شما آگاهی یابند و حتی سفارش خرید آن را بدهند. بنابراین راه‌ اندازی سایت سرمایه‌ گذاری برای توسعه بیشتر کسب‌ و کارتان محسوب می‌ شود و هرگز صرف هزینه بیهوده نخواهد بود.

طراحی سایت تخصصی

متخصصان دارت در طراحی سایت اختصاصی در کنار توجه شایسته و مطلوب به نیازهای واقعی هر کسب‌ و کار، بر اساس شناخت نیاز مشتریان و کسب‌ و کارها به این کار اقدام می‌ کنند. دارت طراحی سایت حرفه‌ ای و تخصصی را علاوه بر در نظر گرفتن نیازها و اهداف کسب‌ و کار، به جذابیت و تاثیرگذاری لازم روی مخاطب هم نگاه می‌ کند. افزایش فروش و تعداد بازدیدکنندگان، برندسازی، اطلاع رسانی سریع، معرفی سریع محصول، افزایش مشتریان‌، گسترش بخش بازاریابی و افزایش رضایتمندی مشتریان از جمله فاکتورهایی است که متخصصان دارت در طراحی سایت در نظر می‌ گیرند.

طراحی وب زیبا و کاربردی

شرکت طراحی سایت دارت از افراد متخصص، خلاق و جوان تشکیل شده است که طراحی سایت با وردپرس برنامه‌ نویسی و طراحی گرافیک اختصاصی را با بهره‌ گیری از پلتفرم‌ های معتبر انجام می‌ دهند. طراحی ظاهری زیبا، سیستم مدیریت و به کارگیری تکنیک تولید محتوا بصورت موثر، بهینه‌ سازی، تدوین راهبردهای فروش و مدیریت کسب‌ و کار از ویژگی‌ های کار متخصصان طراحی سایت دارت است تا صاحبان کسب‌ و کارها بتوانند به خوبی فضای کاری خود را مدیریت و سپس به سود و منفعت بیشتری نایل آیند.

دریافت مشاوره طراحی سایت رایگان

مشاوره از بخش‌ های فعال سفارش طراحی سایت آژانس دیجیتال مارکتینگ دارت است که در این بخش کارشناسان به پرسش‌ های مختلف کسب‌ و کارها پاسخ می‌ دهند. در این قسمت کسب‌ و کارها می توانند به‌ صورت رایگان در خصوص طراحی سایت از کارشناسان یادشده مشاوره دریافت کنند. تجربه پنج ساله دارت نشان می‌ دهد که طراحی وبسایت یک فرایند بلند‌مدت است و اگر به آن نگاهی کوتاه مدت داشته باشید، احتمالا برای رسیدن به نتیجه مطلوب راه دشواری خواهید داشت.

خدمات پشتیبانی سایت

آژانس دیجیتال مارکتینگ دارت، خدمات پشتیبانی به صاحبان کسب‌ و کار و مشتریان ارائه می‌ دهد. این خدمات پشتیبانی در اسرع وقت و از طریق متخصصان کارآمد این آژانس در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.
این پشتیبانی و خدمات شامل بررسی کمی‌ و‌ کیفی کسب‌ و کار، بازار، مخاطبان، تشکیل نشست‌ های مشترک با نفرات کلیدی کسب‌ و کار، شناسایی نقاط قوت و ضعف، بررسی مشکلات احتمالی و برنامه‌ ریزی و شناسایی راه‌ حل‌ ها خواهد بود.

همچنین بررسی کمی شبکه‌ های اجتماعی رقبا، شبکه اجتماعی کسب‌ و کار و وبسایت کسب‌ و کار از جمله خدمات این آژانس به کسب‌ و کارها و مشتریان است.

خدمات دیگر دارت